Aparat de vidat si sigilat Samus VACUUMALL, 110 W, Capacitate pompa ~ 80 kpa (9 litri/min), Setare tip aliment (umed/uscat), sigilare (etansare), vidare + sigilare, conexiune la vid extern, Rezervor captare lichid (15 ml), Latime de lucru 300 mm, Inox
249,00 Lei
199,00 Lei
În stoc
Aparat de vidat si sigilat Samus VACUUMALL, 110 W, Capacitate pompa ~ 80 kpa (9 litri/min), Setare tip aliment (umed/uscat), sigilare (etansare), vidare + sigilare, conexiune la vid extern, Rezervor captare lichid (15 ml), Latime de lucru 300 mm, Inox
Aparat de vidat si sigilat Samus VACUUMALL, 110 W, Capacitate pompa ~ 80 kpa (9 litri/min), Setare tip aliment (umed/uscat), sigilare (etansare), vidare + sigilare, conexiune la vid extern, Rezervor captare lichid (15 ml), Latime de lucru 300 mm, Inox
- Putere maxima 110 W
Capacitate pompa ~ 80 kpa (9 litri/min)
Functii: setare tip aliment (umed/uscat), sigilare (etansare), vidare + sigilare, conexiune la vid extern
Timp sigilare: 10-12 sec
Timp vidare: 10-20 sec
Rezervor captare lichid (15 ml)
Latime de lucru 300 mm
Latimea firului de incalzire 3 mm
Lumini de control
Cutter integrat
Putere maxima vid ~ 0,8 bar
Capac cu finisaj inox si plastic ABS
Accesorii incluse: tub pentru vidare, 5 pungi vidare 20 x 30 cm 5 pungi vidare 15 x 20 cm
Dimensiuni brute: 425 x 172 x 110 mm
Dimensiuni nete: 382 x 104 x 62 mm
Greutate bruta: 1,33 kg
Greutate neta: 0,95 kg

| PRODUCATOR | |
| Marca | Samus |
| CARACTERISTICI PRINCIPALE | |
| Tip produs | Aparat de vidat cu clema |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimente | Solide Lichide |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Functii | Taiere/ Sigilare |
| Punga vidare | Pungi |
| Material | Inox Plastic |
| Bara de lipire | 30 cm |
| Putere | 110 W |
| Culoare | Inox |
| Continut pachet | 1 Furtun 5 x Pungi 22 x 30 cm |
| DIMENSIUNI | |
| Inaltime | 6.2 cm |
| Lungime | 38.2 cm |
| Greutate | 0.95 cm |
Păreri
Produse similare
Vizualizează-22%Aparat de vidat si sigilat Heinner FreshLock 110SS HAV-E110SS, vidare umeda /uscata, vidare caserole, panou de comanda tactil, furtun pentru vidarea caserolelor, cutter incorporat, compatibil cu pungi cu latimea de 30cm, capacitate vidare: 10L/min, 110W
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
279,00 Lei
219,00 Lei
Vizualizează-21%
Vizualizează-19%
Vizualizează-26%Aparat de vidat si sigilat Heinner Food Power 130 HAV-130BKSS, vidare si sigilare, vidare uscata/ umeda, rola pungi inclusa 20x200 cm, mini-cutter incorporat, compatibil cu pungi latime 30 cm, capacitate vidare 6 l/ min, 0.58 bar, 130W, argintiu
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
269,00 Lei
199,00 Lei
Vizualizează-21%Aparat de vidat si sigilat Heinner HAV-140WH, vidare uscata/ umeda, functie marinare, sistem racire banda sigilare, furtun pentru caserole, mini-cutter incorporat, comptaibil cu pungi latime 30 cm, capacitate vidare: 7-8 l/ min, 0.6 bar, 140W, alb
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
289,00 Lei
229,00 Lei
Vizualizează-40%
