Robot de aspirare Roborock Q8 Max+, Q8MP52-00, aspirator&mop&statie de golire automata RockDock Plus, 59W, 5500Pa, autonomie 240 min, mapare 3D, 5200 mAh, recipient praf 470 ml, negru
Robot de aspirare Roborock Q8 Max+, Q8MP52-00, aspirator&mop&statie de golire automata RockDock Plus, 59W, 5500Pa, autonomie 240 min, mapare 3D, 5200 mAh, recipient praf 470 ml, negru
Curatenie imbunatatita, viata simplificata
Alaturati-va revolutiei de curatare si experimentati curatari fara efort cu noua perie DuoRoller ™.
Obtineti o indepartare totala a murdariei si a prafului cu aspiratia impresionanta de 5.500 Pa si navigatia inteligenta alimentata de sistemul de evitare a obstacolelor Reactive Tech. Curatarea nu a fost niciodata mai usoara .
Se ocupa de munca ta murdara
Experimentati confortul de curatare fara probleme cu noul RockDock ® Plus. Sacul de praf de 2,5 L E12 va permite sa curatati pana la 7 saptamani fara a fi golit , ceea ce il face ideal pentru familiile cu animale de companie si reduce alergenii.
Putere de aspirare impresionanta de 5.500 Pa
Puterea de aspirare HyperForce ® a fost imbunatatita la 5.500 Pa, permitand Q8 Max+ sa indeparteze cu usurinta murdaria si parul de animale de pe diferite tipuri de podele , lasandu-va de fiecare data un spatiu de locuit impecabil.
Role duble pentru dublarea puterii
Va prezentam Peria DuoRoller ™, cea mai recenta tehnologie de curatare Roborock , conceputa pentru a imbunatati performanta de aspirare pe covoare, asigurand mai putine incurcaturi de par si oferind o experienta de curatare fara probleme.
Curatati fara probleme cu evitarea obstacolelor
Detecteaza si evita cu usurinta obiectele de pe podea , astfel incat nu trebuie sa le ridici inainte de a incepe o curatare. Sugerand zone interzise pentru scari si locuri usor de blocat, Q8 Max+ poate preveni accidentele, permitandu-ti linistea sufleteasca in timp ce navigheaza acasa.
Cartografiere precisa pentru navigareinteligenta LiDAR
Navigatia PreciSense ® LiDAR si cel mai avansat algoritm al Roborock creeaza harti detaliate si precise, permitand Q8 Max+ sa identifice cea mai eficienta ruta de navigare si de curatare optima a casei.


Functii personalizabile ale aplicatiei
Cu aplicatia Roborock , personalizati va rutina de curatare cu o rutina personalizata . Setati o ora , un mod de curatare si camerele pe care trebuie sa le curatati , iar procesul va incepe automat.
Indepartati praful pe care cu greu il vedeti
Q8 Max+ poate aspira si sterge simultan pentru a capta praful fin pe care doar aspirarea ar putea sa-l atraga . Cu 30 de niveluri de debit de apa , puteti regla debitul pentru a satisface nevoile dvs . specifice de curatare.
Curata si continua
Condus de o baterie puternica de 5200 mAh, Q8 Max+ poate curata non stop timp de pana la 4 ore, asigurand sesiuni de curatare prelungite fara intreruperi.
| PRODUCATOR | |
| Marca | Roborock |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Tip produs | Aspirator robot |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip aspirare | Uscata Umeda |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Functii | Senzor mapare incapere Senzor LiDAR |
| Greutate | 8.1 Kg |
| Culoare | Negru |
| FILTRARE & ACCESORII | |
| Accesorii incluse | Statie incarcare |
| Tehnologii | Curatare automata Functie Mop Mapare 3D |
| SPECIFICATII TEHNICE | |
| Putere | 59 W |
| Nivel zgomot | 67 dB |
| Capacitate colectare | 770 ml |
| Autonomie acumulator | 240 min |
Păreri
Produse similare
Vizualizează-19%Robot de aspirare Heinner HI-RoboX+ HRVC-MAI52BK, WI-FI, aspirator si mop, 14.4V/ 5200 mAh, putere aspirare 4000Pa, motor BLDC, navigatie LDS, AI Technology, autonomie: 200 min, recipient praf:230 ml,rezervor apa: 240 ml, negru
Vizualizează-20%Robot de aspirare Heinner HI-Robo HRVC-M33WH, WI-FI, aspirator si mop, 14.4V/ 3350 mAh, putere aspirare 2000Pa, motor BLDC, navigatie LDS, autonomie 180 min, recipient praf: 600 ml, rezervor apa 250 ml, alb
Vizualizează-21%
Vizualizează-20%
