Aspirator de mana Bosch BHN20L, 18 V Li-Ion, Autonomie 45 min, 2 trepte de putere, Albastru
| PRODUCATOR | |
| Marca | Bosch |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Tip produs | Aspirator de mana |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Functii | Filtru lavabil Indicator baterie descarcata |
| Adancime | 38 cm |
| Latime | 13.5 CM |
| Inaltime | 11 cm |
| Greutate | 1.1 Kg |
| Culoare | Albastru |
| FILTRARE & ACCESORII | |
| Accesorii incluse | Accesoriu pentru spatii inguste |
| SPECIFICATII TEHNICE | |
| Tensiune alimentare | 18 V |
| Capacitate colectare | 0 l |
| Autonomie acumulator | 45 min |
Păreri
Produse similare
Vizualizează-13%
Vizualizează-13%Aspirator multifunctional Karcher KWD 1 V-12/2/18 , 1000W, 12L, accesorii aspirare
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
399,00 Lei
349,00 Lei
Vizualizează-11%Aspirator vertical cu functie mop HEINNER ONE4FLOOR HSVC-M18WH3in1, aspirare, spalare, mop, sistem autocuratare, putere: 180w si 2 viteze, comenzi on/off,
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
849,00 Lei
759,00 Lei
Vizualizează-19%
Vizualizează-17%
Vizualizează-16%
Vizualizează-25%Aspirator umed/uscat Karcher KWD 5 V-25/5/22, 1100 W, 25 L (Negru/Galben)
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
1 199,00 Lei
899,00 Lei
Vizualizează-8%Aspirator cu sac BOSCH BGBS2BU1T, 3.5l, 850W, 80dB, albastru inchis-negru
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
599,00 Lei
549,00 Lei
