Aspirator multifunctional cu functie de spalare Karcher KWD 3 3 V-17/4/20, 1000W, 17l, furtun 2m
| PRODUCATOR | |
| Marca | Karcher |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Tip produs | Aspirator cu sac Aspirator fara sac |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip aspirare | Uscata Umeda |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Material tub | Plastic |
| Eficienta energetica | Clasa A |
| Functii | Filtru lavabil Maner ergonomic |
| Adancime | 34.9 cm |
| Latime | 32.8 cm |
| Inaltime | 49.2 cm |
| Greutate | 6.5 kg |
| Culoare | Negru/Galben |
| FILTRARE & ACCESORII | |
| Tip sac | Textil |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Accesorii incluse | Accesoriu pentru lichide |
| Tehnologii | Maner ergonomic Wet & Dry |
| SPECIFICATII TEHNICE | |
| Putere | 1000 W |
| Putere de aspirare | 1000 W |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Capacitate colectare | 17 l |
| Lungime cablu | 4 m |
| Raza de operare | 6 m |
Păreri
Produse similare
Vizualizează-13%
Vizualizează-13%Aspirator multifunctional Karcher KWD 1 V-12/2/18 , 1000W, 12L, accesorii aspirare
În stoc
399,00 Lei
349,00 Lei
Vizualizează-11%Aspirator vertical cu functie mop HEINNER ONE4FLOOR HSVC-M18WH3in1, aspirare, spalare, mop, sistem autocuratare, putere: 180w si 2 viteze, comenzi on/off,
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
849,00 Lei
759,00 Lei
Vizualizează-7%Aspirator vertical Heinner Verticlean Pro HSVC-MBD25.9S, filtrare ciclonica, acumulator li: 25.9v, putere: 450w si 3 viteze , autonomie max 20 min, display led, capacitate 0.7l , filtru hepa, silver
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
699,00 Lei
649,00 Lei
Vizualizează-10%Aspirator vertical Heinner Red Twilight HSVC-M21.6RD, 150 w, acumulator li 21.6v, filtrare ciclonica, dubla utilizare: de mana sau vertical, 2 viteze, capacitate: 0.5l, autonomie max 30 min, accesoriu montare perete, rosu
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
399,00 Lei
359,00 Lei
Vizualizează-7%
Vizualizează-38%
Vizualizează-25%Aspirator umed/uscat Karcher KWD 5 V-25/5/22, 1100 W, 25 L (Negru/Galben)
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
1 199,00 Lei
899,00 Lei
