Aspirator vertical Rowenta X-Pert 7.60 RH6A35WO, 140 W, 0.44 l, Autonomie 45 min, Tehnologie ciclonica, Negru/Violet
799,00 Lei
649,00 Lei
Ultimul produs (intreaba stoc)
Aspirator vertical Rowenta X-Pert 7.60 RH6A35WO, 140 W, 0.44 l, Autonomie 45 min, Tehnologie ciclonica, Negru/Violet
| PRODUCATOR | |
| Marca | Rowenta |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Functii | Tehnologie ciclonica Perie cu lumini LED |
| Inaltime | 112 cm |
| Greutate | 2 Kg |
| Culoare | Negru/ Violet |
| SPECIFICATII TEHNICE | |
| Putere | 140 W |
| Nivel zgomot | 81 dB |
| Capacitate colectare | 0.44 l |
| Autonomie acumulator | 45 min |
Păreri
Produse similare
Vizualizează-13%
Vizualizează-13%Aspirator multifunctional Karcher KWD 1 V-12/2/18 , 1000W, 12L, accesorii aspirare
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
399,00 Lei
349,00 Lei
Vizualizează-11%Aspirator vertical cu functie mop HEINNER ONE4FLOOR HSVC-M18WH3in1, aspirare, spalare, mop, sistem autocuratare, putere: 180w si 2 viteze, comenzi on/off,
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
849,00 Lei
759,00 Lei
Vizualizează-7%Aspirator vertical Heinner Verticlean Pro HSVC-MBD25.9S, filtrare ciclonica, acumulator li: 25.9v, putere: 450w si 3 viteze , autonomie max 20 min, display led, capacitate 0.7l , filtru hepa, silver
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
699,00 Lei
649,00 Lei
Vizualizează-10%Aspirator vertical Heinner Red Twilight HSVC-M21.6RD, 150 w, acumulator li 21.6v, filtrare ciclonica, dubla utilizare: de mana sau vertical, 2 viteze, capacitate: 0.5l, autonomie max 30 min, accesoriu montare perete, rosu
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
399,00 Lei
359,00 Lei
Vizualizează-7%
Vizualizează-38%
Vizualizează-25%Aspirator umed/uscat Karcher KWD 5 V-25/5/22, 1100 W, 25 L (Negru/Galben)
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
1 199,00 Lei
899,00 Lei
