Combina frigorifica Heinner HCNF-HS292E++, 292 l, Total No Frost, Multi Air-Flow, Control electronic cu display in interior, Iluminare LED, Clasa E, H 178.5 cm, Alb
1 799,00 Lei
1 499,00 Lei
În stoc
Combina frigorifica Heinner HCNF-HS292E++, 292 l, Total No Frost, Multi Air-Flow, Control electronic cu display in interior, Iluminare LED, Clasa E, H 178.5 cm, Alb
| PRODUCATOR | |
| Marca | Heinner |
| Specificatii Tehnice | |
| Sistem racire | Full No Frost |
| Consum anual energie | 235 kWh |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Tip incastrare | Standard |
| Deschidere usa | Usi reversibile Dreapta |
| Sistem de racire No Frost | Frigider Congelator |
| Nivel zgomot | 39 dB |
| Volum net total | 292 l |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe |
| Accesorii incluse | Tava pentru gheata Suport pentru oua |
| FRIGIDER | |
| Volum net frigider | 207 l |
| Numar rafturi frigider | 3 |
| Numar rafturi usi | 3 |
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Material rafturi | Sticla |
| CONGELATOR | |
| Volum net congelator | 85 l |
| Numar compartimente | 3 |
| Capacitate de inghet / 24h | 5 Kg |
| DIMENSIUNI | |
| Latime | 59.5 cm |
| Adancime | 59 cm |
| Inaltime | 178.5 cm |
| FUNCTII & SIGURANTA | |
| Functii | Iluminare LED Functie vacanta Congelare rapida Control electronic cu display in interior |
| Tehnologii | Sistem Multi Air-Flow |
Păreri
Produse similare
Vizualizează-15%
Vizualizează-13%Combina frigorifica ARCTIC AK60366E40NFMT, Full No Frost, 324 l, H 185.2 cm, Clasa E, argintiu
În stoc
2 299,00 Lei
1 999,00 Lei
Vizualizează-15%Combina frigorifica Arctic AK60406E40NFW, 362 l, Clasa E, Full No Frost, Blue Tech, Air Flow Dual Tech, Efiline, H 202.5, Alb
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
2 399,00 Lei
2 049,00 Lei
Vizualizează-17%Combina frigorifica Beko RCSA366K40XBN, Static, 343 l, Iluminare LED, Usi reversibile, Clasa F, H 185.2 cm, Metal Outlook
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
2 299,00 Lei
1 899,00 Lei
Vizualizează-21%Combina Frigorifica Fram FC-VRR340BDF+, 340 l, Retro, Tehnologie Less Frost, Visiniu
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
2 799,00 Lei
2 199,00 Lei
Vizualizează-10%Combina frigorifica Bosch KGV39VWEA, 343 l, Clasa E, Low Frost, VitaFresh, H 201 cm, Alb
În stoc
2 999,00 Lei
2 699,00 Lei
Vizualizează-14%Combina frigorifica Bosch KGV39VLEAS , 343 l, Low Frost, VitaFresh, Clasa E, H 201 cm, Argintiu
În stoc
3 499,00 Lei
2 999,00 Lei
Vizualizează-17%Combina frigorifica Arctic AK60366M40NFMT, Full No Frost, 324 l, H 185.2 cm, Clasa E, inox
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
2 299,00 Lei
1 899,00 Lei
