Combina frigorifica Liebherr CUe331-26, 296 l, Clasa E, VarioSpace, SmartFrost, H 181.2 cm, Alb
| PRODUCATOR | |
| Marca | Liebherr |
| Specificatii Tehnice | |
| Sistem racire | SmartFrost |
| Consum anual energie | 224 kWh |
| Clasa climatica | SN-T |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Tip incastrare | Standard |
| Deschidere usa | Usi reversibile Dreapta |
| Nivel zgomot | 38 dB |
| Volum net total | 296 l |
| Culoare | Alb |
| FRIGIDER | |
| Volum net frigider | 212 l |
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Material rafturi | Sticla |
| CONGELATOR | |
| Volum net congelator | 84 l |
| Numar compartimente | 3 |
| Sistem dezghetare congelator | Manual |
| DIMENSIUNI | |
| Latime | 55 cm |
| Adancime | 63 cm |
| Inaltime | 181.2 cm |
| FUNCTII & SIGURANTA | |
| Dozator apa | Nu |
| Functii | Sistem VarioSpace Functie SmartFrost Functie FrostSafe |
| Semnalare audio | Usa deschisa |
Păreri
Produse similare
Vizualizează-15%
Vizualizează-13%Combina frigorifica ARCTIC AK60366E40NFMT, Full No Frost, 324 l, H 185.2 cm, Clasa E, argintiu
În stoc
2 299,00 Lei
1 999,00 Lei
Vizualizează-17%Combina frigorifica Beko RCSA366K40XBN, Static, 343 l, Iluminare LED, Usi reversibile, Clasa F, H 185.2 cm, Metal Outlook
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
2 299,00 Lei
1 899,00 Lei
Vizualizează-16%Combina frigorifica Arctic AK60406E40NFMT, 362 l, NoFrost, Display, Air Flow, Clasa E, H 202 cm, Argintiu
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
2 499,00 Lei
2 099,00 Lei
Vizualizează-21%Combina Frigorifica Fram FC-VRR340BDF+, 340 l, Retro, Tehnologie Less Frost, Visiniu
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
2 799,00 Lei
2 199,00 Lei
Vizualizează-10%Combina frigorifica Bosch KGV39VWEA, 343 l, Clasa E, Low Frost, VitaFresh, H 201 cm, Alb
În stoc
2 999,00 Lei
2 699,00 Lei
Vizualizează-14%Combina frigorifica Bosch KGV39VLEAS , 343 l, Low Frost, VitaFresh, Clasa E, H 201 cm, Argintiu
În stoc
3 499,00 Lei
2 999,00 Lei
