Frigider combinat Liebherr CBNbda 5223, BioFresh, NoFrost, Clasa energetica A, H 185,5 cm, Argintiu inchis
| PRODUCATOR | |
| Marca | Liebherr |
| Specificatii Tehnice | |
| Sistem racire | No Frost |
| Agent racire | R600a |
| Consum anual energie | 109 kWh |
| Clasa climatica | SN-T |
| Autonomie fara curent (ore) | 20 h |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Tip incastrare | Standard |
| Deschidere usa | Usi reversibile Dreapta |
| Sistem de racire No Frost | Congelator |
| Nivel zgomot | 34 dB |
| Volum net total | 320 l |
| Compartimente speciale | Pentru oua |
| Culoare | Argintiu inchis |
| Accesorii incluse | Suport pentru oua |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | A |
| FRIGIDER | |
| Volum net frigider | 218 l |
| Numar rafturi frigider | 4 |
| Numar rafturi usi | 3 |
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Material rafturi | Sticla |
| CONGELATOR | |
| Volum net congelator | 103 l |
| Numar compartimente | 3 |
| Sistem dezghetare congelator | Automat |
| Capacitate de inghet / 24h | 10 Kg |
| DIMENSIUNI | |
| Latime | 59.7 cm |
| Adancime | 67.5 cm |
| Inaltime | 185.5 cm |
| Greutate | 82.8 Kg |
| FUNCTII & SIGURANTA | |
| Functii | Iluminare LED Functie super racire Night mode Mod vacanta Blocare display Mod ECO Mod Party |
| Tehnologii | EasyTwist Ice |
Păreri
Produse similare
Vizualizează-15%
Vizualizează-13%Combina frigorifica ARCTIC AK60366E40NFMT, Full No Frost, 324 l, H 185.2 cm, Clasa E, argintiu
În stoc
2 299,00 Lei
1 999,00 Lei
Vizualizează-17%Combina frigorifica Beko RCSA366K40XBN, Static, 343 l, Iluminare LED, Usi reversibile, Clasa F, H 185.2 cm, Metal Outlook
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
2 299,00 Lei
1 899,00 Lei
Vizualizează-16%Combina frigorifica Arctic AK60406E40NFMT, 362 l, NoFrost, Display, Air Flow, Clasa E, H 202 cm, Argintiu
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
2 499,00 Lei
2 099,00 Lei
Vizualizează-21%Combina Frigorifica Fram FC-VRR340BDF+, 340 l, Retro, Tehnologie Less Frost, Visiniu
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
2 799,00 Lei
2 199,00 Lei
Vizualizează-10%Combina frigorifica Bosch KGV39VWEA, 343 l, Clasa E, Low Frost, VitaFresh, H 201 cm, Alb
În stoc
2 999,00 Lei
2 699,00 Lei
Vizualizează-14%Combina frigorifica Bosch KGV39VLEAS , 343 l, Low Frost, VitaFresh, Clasa E, H 201 cm, Argintiu
În stoc
3 499,00 Lei
2 999,00 Lei
