Consola jocuri portabila Serioux, ecran 2.7, 200 jocuri incluse, Mov
Distreaza-te pretutindeni cu noua consola Serioux cu 200 de jocuri incluse.
Caracteristici
- 200 de jocuri 16-bit incluse;
- Port casti (castile nu sunt incluse in pachet);
- Potrivita pentru copii cu varsta 4+ ani.
Specificatii
- CPU: Sunplus
- Ecran LCD 6.85cm
- Rezolutie 960 x 240 pixeli
- 200 de jocuri incluse
- Jocuri 16-bit
- Energie furnizata de 3 baterii AAA (incluse) sau prin mini USB
Dimensiuni: 128 x 70 x 24 mm
Greutate: 90 g
| PRODUCATOR | |
| Marca | Serioux |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Tip consola | Portabila |
| Platforma | Nintendo |
| Jocuri incluse | 200 |
| Culoare | Albastru |
| Lungime | 128 mm |
| Latime | 70 mm |
| Inaltime | 24 mm |
| Greutate | 90 g |
| SPECIFICATII TEHNICE | |
| Tip procesor | Sunplus |
| CONECTIVITATE | |
| Porturi | 1 x Jack 3.5 mm 1 x miniUSB |
| AFISARE | |
| Rezolutie display superior | 960 x 240 |
