| PRODUCATOR | |
| Marca | Hansa |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Utilizare | Rezidential |
| Modalitati gatire | Microunde |
| Programe predefinite | Incalzire Carne Cartofi Orez |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Deschidere usa | Stanga |
| Capacitate | 20 l |
| Material interior | Inox |
| Functii | Timer Oprire automata |
| Culoare | Argintiu |
| SPECIFICATII TEHNICE | |
| Putere | 800 W |
| Trepte putere | 5 |
| Putere grill | 1000 W |
| DIMENSIUNI | |
| Latime | 59.5 cm |
| Adancime | 34.3 cm |
| Inaltime | 38.8 cm |
| Greutate | 15 Kg |
Păreri
Produse similare
Vizualizează-22%Cuptor cu microunde incorporabil Heinner HMW-23BIXBK, 23 L, 800 W, Grill, Digital, Negru/ Inox
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
899,00 Lei
699,00 Lei
Vizualizează-27%Cuptor cu microunde Beko BMGB25332BG, Putere 900 W, 25 L, Functie AutoCook, 8 programe Auto Cook, 5 niveluri de putere, functie grill, Negru / Gri
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
1 499,00 Lei
1 099,00 Lei
Vizualizează-9%Cuptor cu microunde incorporabil Electrolux EMS4253TEX, 25 l , 900 W, Grill 1000 W, Inox/Negru
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
2 299,00 Lei
2 099,00 Lei
