Cuptor incorporabil Bosch HBF153BB0, EcoClean, 3D Hotair, 60 cm, Negru
Cu EcoClean Direct elimini efortul de a curăța cuptorul. Un strat special compus din particule nanoceramice de pe pereții cuptorului descompune delicat stropii de grăsime, în timp ce prăjești sau coci. La final, trebuie doar să ștergi cu o lavetă pereții și ușa de sticlă. Pentru o curățare optimă, este necesar să activezi din când în când ciclul de regenerare. Acest strat durabil te ajută să economisești timp și energie!


3D HotairAcum poți coace tot felul de bunătăți fără să le amesteci aromele. Poți pregăti prăjituri pe trei niveluri simultan. Dar poți găti și trei feluri diferite de mâncare în același timp: o lasagna pentru seară, o friptură pentru mâine și brioșe pentru desert. Ventilatorul 3D Hotair distribuie căldura rapid și uniform la toate nivelurile, fără transfer de arome.
| PRODUCATOR | |
| Marca | Bosch |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip cuptor | Incorporabil |
| Tip alimentare | Electricitate |
| Design | Clasic |
| Tip inchidere usa | Standard |
| Material usa | Sticla |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Deschidere usa | Verticala |
| Culoare | Negru |
| DIMENSIUNI | |
| Inaltime | 59.5 cm |
| Latime | 59.4 cm |
| Adancime | 54.8 cm |
| CARACTERISTICI TEHNICE | |
| Eficienta energetica | Clasa energetica A dintr-o gama de la A+++ la D |
| Putere | 3300 W |
| Capacitate | 66 l |
| FUNCTII SI ACCESORII | |
| Autocuratare | EcoClean Direct |
| Numar programe | 8 |
Păreri
Produse similare
Vizualizează-21%Cuptor incorporabil Beko BBIM12300XM, 72 L, 8 functii de gatire, Grill, Autocuratare catalitica, Control mecanic, Clasa A, Inox
Vizualizează-20%Cuptor incorporabil Beko BBIE12300XD, Electric, 72 l, Grill, SteamShine Cleaning, Timer, Clasa A, Inox
Vizualizează-17%Cuptor incorporabil Beko BBIM13300ZGCSE, Electric, 72 l, Clasa A+, Autocuratare catalitica, AEROperfect, SoftClose door, Raft telescopic, 3D Cooking, SteamShine Cleaning, Argintiu
Vizualizează-21%Cuptor incorporabil Beko BBIM18302BCSE, Electric, Autocuratare catalitica, 72 l, Clasa A+, RecycledNet, AEROperfect, Rafturi telescopice, Soft close door, Touch si Butoane, Grill, Negru
Vizualizează-19%Cuptor incorporabil Zanussi ZOPED6XN, Electric, 72 l, Autocuratare pirolitica, SteamBake, Display electronic, Grill, 10 functii, Clasa A+, Inox antiamprenta
Vizualizează-16%Cuptor încorporabil , multifuncțional, Bosch HBA234EB3, 60 x 60 cm, Negru,
Vizualizează-15%Cuptor incorporabil Beko BBIM12300XMPSEF, Electric, 72 l, Autocuratare pirolitica, FlexiCrisp, RecycledNet, AEROperfect, SteamShine, Grill, LED display touch control, 3D Cooking, Rafturi telescopice, Clasa A+, Inox
Vizualizează-10%
