| PRODUCATOR | |
| Marca | Heinner |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Tip | Manual |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip alimentare | Cafea macinata |
| Tip bautura | Espresso Cappuccino |
| Numar produse preparate | 2 |
| Sistem spumare lapte | Manual |
| Numar duze cafea | 2 |
| Material carcasa | Plastic Metal |
| Functii | Rezervor apa detasabil Sistem cappuccino Tava de scurgere detasabila |
| Accesorii incluse | Tava detasabila |
| Culoare | Rosu bordo |
| SPECIFICATII TEHNICE | |
| Putere | 800 W |
| Presiune pompa | 3.5 bar |
| Capacitate rezervor apa | 0.25 l |
| DIMENSIUNI | |
| Latime | 23 cm |
| Adancime | 30.5 cm |
| Inaltime | 30.5 cm |
| Greutate | 1.91 Kg |
Păreri
Produse similare
Vizualizează-22%
Vizualizează-24%
Vizualizează-15%
Vizualizează-29%Espressor manual Heinner Charm HEM-200BL, 800W, 250ml, 3.5 bar, Albastru
În stoc
279,00 Lei
199,00 Lei
Vizualizează-15%Espressor manual Heinner HEM-200RD, 800W, 3.5 bar, filtru inox, 250 ml, Rosu
În stoc
199,00 Lei
169,00 Lei
Vizualizează-15%Espressor manual Heinner HEM-200BK, 800W, 3.5 bar, filtru inox, 250 ml, Negru
În stoc
199,00 Lei
169,00 Lei
Vizualizează-8%
Vizualizează-15%Espressor automat Bosch VeroCafe TIE20129, 15 bari, 1,4 l, rasnita ceramica, dispozitiv spumare lapte MilkMagic Pro, sistem SensoFlow, negru
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
2 599,00 Lei
2 199,00 Lei
