Fier de calcat cu abur, Philips, Azur Series 7000 DST7031/70, 2800 W, 250 g abur, Rezervor 300 ml, Verde opal
449,00 Lei
389,00 Lei
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
Fier de calcat cu abur, Philips, Azur Series 7000 DST7031/70, 2800 W, 250 g abur, Rezervor 300 ml, Verde opal
| PRODUCATOR | |
| Marca | Philips |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Tip produs | Aparat de calcat cu aburi |
| Tip | Orizontal Vertical |
| Utilizare | Rezidential |
| Functii | Oprire automata SteamGlide Plus Quick Calc Release |
| Culoare | Verde |
| SPECIFICATII TEHNICE | |
| Putere | 2800 W |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Capacitate recipient apa | 300 ml |
| Material talpa | Titanium |
| Debit abur (g/min) | 50 |
| Debit jet abur (g/min) | 250 |
| DIMENSIUNI | |
| Lungime cablu | 2 m |
Păreri
Produse similare
Vizualizează-20%Fier de calcat Heinner Lollitte HSI-2400LT, 2400 W, Talpa ceramica, Albastru
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
99,00 Lei
79,00 Lei
Vizualizează-22%Fier de calcat Heinner Aquamarinne HSI-2400AQ, 2400 W, Talpa ceramica, bleu
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
89,00 Lei
69,00 Lei
Vizualizează-20%Aparat de calcat vertical cu abur Daewoo DGS1500PK, 1500 W, 280 ml, Abur 60 gr/min, Alb/Roz
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
199,00 Lei
159,00 Lei
Vizualizează-11%Aparat de calcat vertical cu abur Daewoo DGS1500P, 1500 W, 280 ml, Abur 60 gr/min, Alb/Mov
În stoc
179,00 Lei
159,00 Lei
Vizualizează-25%Aparat de calcat vertical Heinner HGS-1600BK, 1630 W, rezervor detasabil 250ml, Negru
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
199,00 Lei
149,00 Lei
Vizualizează-20%Fier de calcat Heinner EmeraldSteam HSI-2400LGR, 2000-2400W, talpa cu invelis ceramic, oprire automata, anti-picurare, anti-calcar, verde
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
149,00 Lei
119,00 Lei
Vizualizează-25%Fier de calcat Tefal Express Steam FV2836E0, 2400W, jet de abur 165 g/min, abur variabil 0-35 g/min, 270 ml, Violet
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
199,00 Lei
149,00 Lei
Vizualizează-32%
