| PRODUCATOR | |
| Marca | Albatros |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Utilizat pentru | Bucatarie |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Tip incastrare | Standard |
| Numar usi | 2 |
| Volum net total | 217 l |
| Deschidere usa | Dreapta |
| Sistem racire | Static |
| Numar compresoare | 1 |
| Culoare | Alb |
| DETALII FRIGIDER | |
| Volum net frigider | 171 l |
| Sistem dezghetare frigider | Manual |
| Numar rafturi frigider | 4 |
| Numar rafturi usi | 4 |
| Material rafturi | Sticla |
| Dozator apa | Nu |
| Tip panou comanda | Mecanic |
| DETALII CONGELATOR | |
| Volum net congelator | 41 l |
| Sistem dezghetare congelator | Manual |
| Numar compartimente | 1 |
| CARACTERISTICI CHEIE | |
| Functii | Iluminare |
| ENERGIE & PERFORMANTA | |
| Nivel zgomot | 40 dB |
| Eficienta energetica | A+ |
| Consum anual energie | 226 kWh |
| DIMENSIUNI | |
| Inaltime | 141.5 cm |
| Latime | 55 cm |
| Adancime | 58 cm |
| Greutate | 40 kg |
Păreri
Produse similare
Vizualizează-25%Frigider cu doua usi Heinner HF-H2206E++, 206 L, Clasa E, Lumina LED, H 143 cm, Alb
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
1 199,00 Lei
899,00 Lei
Vizualizează-20%Frigider cu doua usi Arctic AD54240M40W, 223 l, Clasa E, Garden Fresh, H 146,5 cm, Alb
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
1 499,00 Lei
1 199,00 Lei
Vizualizează-16%Frigider cu doua usi Arctic AD54280M40S, 250 l, Clasa E, Garden Fresh, Iluminare LED, H 166.3 cm, Argintiu
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
1 599,00 Lei
1 349,00 Lei
Vizualizează-18%Frigider cu doua usi Arctic AD54280M40W, 250 l, Clasa E, Garden Fresh, Iluminare LED, H 166.3 cm, Alb
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
1 699,00 Lei
1 399,00 Lei
Vizualizează-20%Frigider cu doua usi Beko RDSA310M40SN, 306 l, Clasa E, Cooling Fan, Safety Glass, H 175 cm, Argintiu
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
1 999,00 Lei
1 599,00 Lei
Vizualizează-21%
Vizualizează-25%Frigider cu doua usi Heinner HF-H2206BKE++, 206 l, Clasa E, lumina LED, 3 rafturi de sticla, H 143 cm, Negru
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
1 199,00 Lei
899,00 Lei
