| PRODUCATOR | |
| Marca | Candy |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Tip incastrare | Standard |
| Numar usi | 2 |
| Volum net total | 211 l |
| Deschidere usa | Usi reversibile |
| Sistem racire | Static |
| Culoare | Argintiu |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | E |
| DETALII FRIGIDER | |
| Volum net frigider | 170 l |
| Numar rafturi frigider | 3 |
| Compartimente speciale | Fresh Box |
| DETALII CONGELATOR | |
| Volum net congelator | 41 l |
| Capacitate de inghet / 24h | 2 kg |
| ENERGIE & PERFORMANTA | |
| Nivel zgomot | 41 dB |
| Consum anual energie | 176 kWh |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| DIMENSIUNI | |
| Inaltime | 143 cm |
| Latime | 54 cm |
| Adancime | 55.1 cm |
| Greutate | 38 Kg |
Păreri
Produse similare
Vizualizează-23%Frigider cu doua usi Heinner HF-H2206E++, 206 L, Clasa E, Lumina LED, H 143 cm, Alb
În stoc
1 099,00 Lei
849,00 Lei
Vizualizează-15%Frigider cu doua usi Arctic AD54240M40W, 223 l, Clasa E, Garden Fresh, H 146,5 cm, Alb
În stoc
1 349,00 Lei
1 149,00 Lei
Vizualizează-16%Frigider cu doua usi Arctic AD54280M40S, 250 l, Clasa E, Garden Fresh, Iluminare LED, H 166.3 cm, Argintiu
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
1 599,00 Lei
1 349,00 Lei
Vizualizează-18%Frigider cu doua usi Arctic AD54280M40W, 250 l, Clasa E, Garden Fresh, Iluminare LED, H 166.3 cm, Alb
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
1 699,00 Lei
1 399,00 Lei
Vizualizează-21%
Vizualizează-25%Frigider cu doua usi Heinner HF-H2206BKE++, 206 l, Clasa E, lumina LED, 3 rafturi de sticla, H 143 cm, Negru
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
1 199,00 Lei
899,00 Lei
Vizualizează-25%Frigider Liebherr CTele 2931, cu 2 usi si 4 rafturi, 271 litri, clasa E, argintiu, inaltime 157.1 cm, SmartFrost, VarioSpace, usi reversibile
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
2 399,00 Lei
1 799,00 Lei
