Frigider cu doua usi Daewoo FN-340W, 252 l, Clasa A+, H 166 cm, Alb
Clasa de eficienta energetica A+
Aparatele frigorifice Daewoo, cu clasa energetica A+ sunt perfect construite pentru un consum redus de energie.


Usa reversibila
Aceasta optiune va facilita accesul dumneavoastra la frigider, indiferent de locatia in care va fi amplasat frigiderul. Astfel veti putea opta pentru modul de deschidere al frigiderului: pe partea dreapta sau pe partea stanga.
Nivel de zgomot redus
Nivelul de zgomot mai mic este asigurat atat de compresor cat si de ventiloator, ambele create pentru reducerea zgomotului.


Rafturi din sticla rezistente
Datorita sticlei rezistente la greutati mai mari din care rafturile acestui frigider sunt realizate, puteti depozita o cantitate mai mare de alimente in frigider fara teama ca rafturile se vor deteliora.
Vegetable case
Compartimentul \"Vegetable Case\" va ofera un spatiu generos de depozitare a legumelor si fructelor, ajutandu-va sa le pastrati in stare proaspata pentru o perioada mai lunga de timp.

| PRODUCATOR | |
| Marca | Daewoo |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Utilizat pentru | Bucatarie |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Tip incastrare | Standard |
| Numar usi | 2 |
| Volum net total | 252 l |
| Deschidere usa | Dreapta |
| Sistem racire | Static |
| Culoare | Alb |
| Agent racire | R600a |
| DETALII FRIGIDER | |
| Volum net frigider | 199 l |
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Numar rafturi frigider | 4 |
| Numar rafturi usi | 4 |
| Dozator apa | Nu |
| DETALII CONGELATOR | |
| Volum net congelator | 53 l |
| Sistem dezghetare congelator | Manual |
| Numar compartimente | 2 |
| ENERGIE & PERFORMANTA | |
| Nivel zgomot | 42 dB |
| Eficienta energetica | Clasa energetica A+ dintr-o gama de la A+++ la D |
| Consum anual energie | 234 kWh |
| Clasa climatica | ST |
| DIMENSIUNI | |
| Inaltime | 166 cm |
| Latime | 55 cm |
| Adancime | 58 cm |
Păreri
Produse similare
Vizualizează-15%Frigider cu doua usi Arctic AD54240M40W, 223 l, Clasa E, Garden Fresh, H 146,5 cm, Alb
Vizualizează-18%Frigider cu doua usi Arctic AD54280M40W, 250 l, Clasa E, Garden Fresh, Iluminare LED, H 166.3 cm, Alb
Vizualizează-21%
Vizualizează-25%Frigider Liebherr CTele 2931, cu 2 usi si 4 rafturi, 271 litri, clasa E, argintiu, inaltime 157.1 cm, SmartFrost, VarioSpace, usi reversibile
Vizualizează-23%Frigider cu 2 usi Albatros FA283E, 206 l, Clasa energetica E, Termostat reglabil, H 143 cm, Alb
Vizualizează-18%
