| PRODUCATOR | |
| Marca | Beko |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Sistem dezghetare congelator | Manual |
| Numar cosuri | 1 |
| Numar usi | 1 |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Capacitate de inghet / 24h | 12 Kg |
| Volum net total | 198 l |
| Autonomie fara curent | 41 h |
| Culoare | Alb |
| DIMENSIUNI | |
| Latime | 102.6 cm |
| Inaltime | 84.5 cm |
| Adancime | 61.6 cm |
| Greutate | 37 Kg |
| CARACTERISTICI TEHNICE | |
| Nivel zgomot | 40 dB |
| Agent racire | R600A |
| Clasa climatica | SN-T |
| FUNCTII | |
| Functii | Panou de control cu LED-uri Certificare TUV Materiale neinflamabile |
| PERFORMANTE ENERGETICE | |
| Consum anual energie | 160 kWh |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa D |
Păreri
Produse similare
Vizualizează-18%Lada frigorifica Heinner HCF-200CNHE++, Convertibila, 198 l, Control electronic, Clasa E, Alb
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
1 099,00 Lei
899,00 Lei
Vizualizează-21%Lada frigorifica Arctic AHO20P40, 198 l, Clasa E, Conditii extreme, Fast Freezing, Alb
În stoc
1 399,00 Lei
1 099,00 Lei
Vizualizează-13%Lada frigorifica Arctic AMO47P40, 451 l, Clasa E, Conditii extreme, Fast Freezing, Alb
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
2 399,00 Lei
2 099,00 Lei
Vizualizează-18%
