| PRODUCATOR | |
| Marca | Candy |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Sistem dezghetare congelator | Manual |
| Numar cosuri | 1 |
| Capacitate de inghet / 24h | 12 Kg |
| Volum net total | 197 l |
| Autonomie fara curent | 40 h |
| Culoare | Alb |
| DIMENSIUNI | |
| Inaltime | 82.5 cm |
| Adancime | 56 cm |
| CARACTERISTICI TEHNICE | |
| Nivel zgomot | 42 dB |
| Numar compresoare | 1 |
| FUNCTII | |
| Functii | Termostat reglabil |
Păreri
Produse similare
Vizualizează-21%Lada frigorifica Arctic AHO20P40, 198 l, Clasa E, Conditii extreme, Fast Freezing, Alb
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
1 399,00 Lei
1 099,00 Lei
Vizualizează-13%Lada frigorifica Arctic AMO47P40, 451 l, Clasa E, Conditii extreme, Fast Freezing, Alb
În stoc
2 399,00 Lei
2 099,00 Lei
Vizualizează-16%Lada frigorifica Heinner HCF-HM371CE++, 371 l, Clasa E, Control Electronic, Functie frigiderm Iluminare LED, Alb
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
1 849,00 Lei
1 549,00 Lei
Vizualizează-9%Congelator tip lada Liebherr CFd 2505 Plus, StopFrost, Clasa D, Alb, 82.5 cm, 359 litri
În stoc
5 499,00 Lei
4 999,00 Lei
