| PRODUCATOR | |
| Marca | Heinner |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Sistem dezghetare congelator | Manual |
| Numar cosuri | 2 |
| Numar usi | 1 |
| Capacitate de inghet / 24h | 23 Kg |
| Volum net total | 500 l |
| Culoare | Alb |
| DIMENSIUNI | |
| Latime | 164.6 cm |
| Inaltime | 71.7 cm |
| Adancime | 84.7 cm |
| CARACTERISTICI TEHNICE | |
| Nivel zgomot | 40 dB |
| FUNCTII | |
| Functii | Super congelare Lumina LED |
| PERFORMANTE ENERGETICE | |
| Consum anual energie | 295 kWh |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
Păreri
Produse similare
Vizualizează-18%Lada frigorifica Heinner HCF-200CNHE++, Convertibila, 198 l, Control electronic, Clasa E, Alb
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
1 099,00 Lei
899,00 Lei
Vizualizează-21%Lada frigorifica Arctic AHO20P40, 198 l, Clasa E, Conditii extreme, Fast Freezing, Alb
În stoc
1 499,00 Lei
1 189,00 Lei
Vizualizează-13%Lada frigorifica Arctic AMO47P40, 451 l, Clasa E, Conditii extreme, Fast Freezing, Alb
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
2 399,00 Lei
2 099,00 Lei
