Lada frigorifica HEINNER HCF-M508INVCE++, 508 L, Clasa E, Convertibila(Frigider/Congelator), Compresor inverter, Control mecanic, Termostat ajustabil, Luminare LED, Maner extern cu incuietoare, 2 cosuri, Rezistenta la frig, Alb
2 299,00 Lei
1 899,00 Lei
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
Lada frigorifica HEINNER HCF-M508INVCE++, 508 L, Clasa E, Convertibila(Frigider/Congelator), Compresor inverter, Control mecanic, Termostat ajustabil, Luminare LED, Maner extern cu incuietoare, 2 cosuri, Rezistenta la frig, Alb
| PRODUCATOR | |
| Marca | Heinner |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Sistem dezghetare congelator | Manual |
| Numar cosuri | 2 |
| Numar usi | 2 |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Capacitate de inghet / 24h | 23 Kg |
| Volum net total | 508 l |
| Culoare | Alb |
| DIMENSIUNI | |
| Latime | 153 cm |
| Inaltime | 86 cm |
| Adancime | 73.5 cm |
| CARACTERISTICI TEHNICE | |
| Nivel zgomot | 41 dB |
| FUNCTII | |
| Functii | Role pentru transportare usoara Maner cu incuietoare Functionare convertibila Rezistenta la frig |
| Tehnologii | Compresor Inverter |
| PERFORMANTE ENERGETICE | |
| Consum anual energie | 298 kWh |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
Păreri
Produse similare
Vizualizează-13%Lada frigorifica Arctic AMO47P40, 451 l, Clasa E, Conditii extreme, Fast Freezing, Alb
În stoc
2 399,00 Lei
2 099,00 Lei
Vizualizează-16%Lada frigorifica Heinner HCF-HM371CE++, 371 l, Clasa E, Control Electronic, Functie frigiderm Iluminare LED, Alb
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
1 899,00 Lei
1 599,00 Lei
