Mașina de spălat vase încorporabilă Electrolux KESD7100L, SatelliteClean, 60 cm, 13 seturi, Motor Inverter, Clasa F
2 499,00 Lei
1 899,00 Lei
Stoc epuizat
Mașina de spălat vase încorporabilă Electrolux KESD7100L, SatelliteClean, 60 cm, 13 seturi, Motor Inverter, Clasa F
| PRODUCATOR | |
| Marca | Electrolux |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Complet incorporabila |
| Capacitate incarcare | 13 seturi |
| Numar programe | 6 |
| Trepte temperatura | 3 |
| Culoare | Alb |
| Tip panou de comanda | Electronic |
| Stil panou comanda | Integrat |
| DIMENSIUNI | |
| Inaltime | 81.8 cm |
| Latime | 60 cm |
| Adancime | 55 cm |
Păreri
Produse similare
Vizualizează-18%Masina de spalat vase incorporabila Heinner HDW-BI6006IE++, 12 Seturi, 6 Programe, AquaStop, Clasa E, 60 cm, Alb
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
1 699,00 Lei
1 399,00 Lei
Vizualizează-18%Masina de spalat vase incorporabila Slim Arctic DIS1502, 10 seturi, 5 programe, Clasa E, Sistem dedurizare ape, Aqua Protect, Amanare pornire, 45 cm
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
1 699,00 Lei
1 399,00 Lei
Vizualizează-17%Masina de spalat vase incorporabila Beko BDIS38040A, 10 seturi, 8 programe, Clasa C, AutoDose, Motor ProSmartInverter, AutoGlassShield, SelfDry, Hygiene Intense, Sertar tacamuri, Mini 30, 45 cm
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
2 399,00 Lei
1 999,00 Lei
Vizualizează-14%Masina de spalat vase incorporabila Bosch SMI4HTS00E, 13 seturi, 6 programe, Home Connect, Tab-count, Functie Silence, ExtraDry, Clasa D, 60 cm
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
2 899,00 Lei
2 499,00 Lei
Vizualizează-10%Masina de spalat vase incorporabila Bosch SPV4HMX10E, 10 seturi, 6 programe, ExtraDry, InfoLight, Silence Plus, Home Connect, Clasa E, 45 cm
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
3 099,00 Lei
2 799,00 Lei
