Aspirator fara sac Gorenje VCK 2102 BCY IV
CYCLONIC, cutie praf de marime XXL, filtru HEPA, putere de aspirare 390 W, raza de actiune 17m , perie universala, tub elescopic din metal, 3 perii suplimentare, 5 nivele de filtrare, cutie inteligenta
Reglaj electronic prin culisare
Pornirea înceată a motorului - SOFT START
Roţi de cauciuc
Tub telescopic ajustabil: 360 °
Mâner pentru transportat
Dispozitiv fixare tub
Protecţie împotrivă folosirii fără sac sau recipient de praf
Accesorii:
Cap de aspirare universal + 3 componente suplimentare
| PRODUCATOR | |
| Marca | Gorenje |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Tip produs | Aspirator fara sac |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip alimentare | La retea |
| Culoare | Albastru |
| FILTRARE & ACCESORII | |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Tehnologii | PowerCyclone |
| SPECIFICATII TEHNICE | |
| Putere | 2100 W |
| Capacitate colectare | 2.3 l |
| Lungime cablu | 6 m |
| Raza de operare | 17 m |
Păreri
Produse similare
Vizualizează-24%Aspirator fara sac Samsung VCC45T0S3R, 1.3 l, 850 W, Air Track, Tub telescopic, Rosu
În stoc
499,00 Lei
379,00 Lei
Vizualizează-20%Aspirator Samus Sticky-Handy Eco 800W Rosu STICK & HANDY-ECO
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
249,00 Lei
199,00 Lei
Vizualizează-14%
Vizualizează-18%Aspirator fara sac Philips PowerPro Compact FC9330/09, 650 W, PowerCyclone 5, Perii TriActive, Rosu
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
549,00 Lei
449,00 Lei
Vizualizează-10%Aspirator fara sac Philips PowerPro Compact FC9333/09, PowerCyclone 5, Perii TriActive, Parchet, Filtru Anti-Alergic ECARF, Mov
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
779,00 Lei
699,00 Lei
Vizualizează-22%
Vizualizează-13%
Vizualizează-20%Aspirator fara sac Samsung VC07M2110SR, 1.5 l, 700 W, Tub telescopic, Anti-tangle Cyclone, Rosu
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
499,00 Lei
399,00 Lei
