| PRODUCATOR | |
| Marca | Philips |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Tip | Automat |
| Tip incastrare | Standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | Cafea boabe Cafea macinata |
| Tip bautura | Espresso Cappuccino Cafea Apa fierbinte |
| Numar produse preparate | 4 |
| Sistem spumare lapte | Automat |
| Culoare | Negru |
| SPECIFICATII TEHNICE | |
| Putere | 1500 W |
| Presiune pompa | 15 bar |
| Capacitate rezervor apa | 1,8 l |
| Capacitate compartiment cafea | 275 g |
Păreri
Produse similare
Vizualizează-20%Espressor automat Philips EP1200/00, 1.8 L, 1500 W, 15 bar, AquaClean, Negru
În stoc
1 499,00 Lei
1 199,00 Lei
Vizualizează-15%Espressor automat De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.61.SB, 1450W, 6 tipuri de bauturi, 15 bari, Carafa pentru lapte, Sistem LatteCrema, Rasnita cu 13 setari, Negru/argintiu
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
2 699,00 Lei
2 299,00 Lei
