| PRODUCATOR | |
| Marca | Albatros |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip produs | Blender |
| Material bol | Plastic |
| Material lame | Inox |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Culoare | Rosu |
| FUNCTII SI ACCESORII | |
| Functii | Zdrobire gheata Maruntire Macinare |
| DETALII TEHNICE | |
| Putere | 700 W |
| Capacitate | 1.2 l |
| Trepte de viteza | 2 + Impuls |
| DIMENSIUNI | |
| Inaltime | 15 cm |
| Lungime | 16 cm |
| Greutate | 2.5 Kg |
Păreri
Produse similare
Vizualizează-29%Blender Philips Daily Collection Mini HR2602/00, 350 W, recipient 1 L, 2 viteze, Alb
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
349,00 Lei
249,00 Lei
Vizualizează-17%Blender Heinner HBL-550S, 550 W, 1.5 l, 2 viteze + functie Pulse, Negru/Argintiu
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
179,00 Lei
149,00 Lei
Vizualizează-18%Blender sport Heinner WellGo Mix 400 HSB-T400SS, 400W, recipiente Tritan fara BPA 600/400ML, buton ON/OFF, 19000RPM, lame din inox, carcasa din inox, argintiu/negru
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
169,00 Lei
139,00 Lei
Vizualizează-17%Blender Daewoo DB100, 500 W, bol gradat de sticla, capacitate bol 1.5l, functie PULSE, 2 trepte de viteza, 6 lame, zdrobire gheata, Crem
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
179,00 Lei
149,00 Lei
Vizualizează-22%Blender de mana HEINNER HHB-D600WHR, 600 W, 2 viteze, Lame Inox, Cana mixat 0.7 l Alb/Rosu
În stoc
139,00 Lei
109,00 Lei
Vizualizează-18%Blender Philips HR2041/00 Seria 3000, 450 W, 1l, 1 viteza + buton Pulse, sistem ProBlend, 1 viteza + buton Pulse, recipient plastic, picioare antivibratie, alb
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
219,00 Lei
179,00 Lei
Vizualizează-17%Blender Philips HR2191/01 Seria 3000, Sistem ProBlend, capacitate maxima 2L, capacitate efectiva 1.25L, 2viteze + impuls, zdrobeste gheata, aplicatia NutriU pentru mai multe idei de retete, Negru
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
299,00 Lei
249,00 Lei
Vizualizează-14%Mini blender Philips HR2604/80, 350 W, 1 L, 2 viteze, recipient on-the-go, Gri/Negru
În stoc
349,00 Lei
299,00 Lei
