Blender Philips Seria 3000 HR2291/01, 600W, 2l, 2 viteze+Pulse, zdrobire gheata, Sistem ProBlend, aplicatia NutriU, Negru
329,00 Lei
279,00 Lei
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
Blender Philips Seria 3000 HR2291/01, 600W, 2l, 2 viteze+Pulse, zdrobire gheata, Sistem ProBlend, aplicatia NutriU, Negru
| PRODUCATOR | |
| Marca | Philips |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip produs | Blender |
| Tip blender | Fix |
| Material bol | Sticla |
| Material lame | Inox |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Culoare | Negru |
| FUNCTII SI ACCESORII | |
| Accesorii incluse | Accesoriu zdrobire gheata |
| Functii | Zdrobire gheata Maruntire Tocare Macinare |
| Caracteristici cheie | Buton Pulse Sistem anti-vibratii |
| DETALII TEHNICE | |
| Putere | 600 W |
| Capacitate | 2 l |
| Trepte de viteza | 2 + Impuls |
| DIMENSIUNI | |
| Inaltime | 381 mm |
| Lungime | 168 mm |
| Adancime | 192 mm |
| Lungime cablu | 0.80 m |
Păreri
Produse similare
Vizualizează-29%Blender Philips Daily Collection Mini HR2602/00, 350 W, recipient 1 L, 2 viteze, Alb
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
349,00 Lei
249,00 Lei
Vizualizează-18%Blender sport Heinner WellGo Mix 400 HSB-T400SS, 400W, recipiente Tritan fara BPA 600/400ML, buton ON/OFF, 19000RPM, lame din inox, carcasa din inox, argintiu/negru
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
169,00 Lei
139,00 Lei
Vizualizează-17%Blender Daewoo DB100, 500 W, bol gradat de sticla, capacitate bol 1.5l, functie PULSE, 2 trepte de viteza, 6 lame, zdrobire gheata, Crem
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
179,00 Lei
149,00 Lei
Vizualizează-22%Blender de mana HEINNER HHB-D600WHR, 600 W, 2 viteze, Lame Inox, Cana mixat 0.7 l Alb/Rosu
În stoc
139,00 Lei
109,00 Lei
Vizualizează-18%
Vizualizează-17%Blender Philips HR2191/01 Seria 3000, Sistem ProBlend, capacitate maxima 2L, capacitate efectiva 1.25L, 2viteze + impuls, zdrobeste gheata, aplicatia NutriU pentru mai multe idei de retete, Negru
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
299,00 Lei
249,00 Lei
Vizualizează-14%Mini blender Philips HR2604/80, 350 W, 1 L, 2 viteze, recipient on-the-go, Gri/Negru
În stoc
349,00 Lei
299,00 Lei
Vizualizează-25%Blender Albatros BM704, Putere 700W, 2 Viteze, Functie Pulse, Lama din inox, Rosu
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
159,00 Lei
119,00 Lei
