Mixer vertical Bosch CleverMixx MSM2413V, 400 W, Albastru/Mov
Noul CleverMixx Baby de la Bosch
Ideal pentru prepararea unor cantitati mici si pasarea alimentelor pentru bebelusi
Noul blender CleverMixx Baby cu picior de pasare suplimentar SlimFoot: Perfect pentru preparare rapida a unor cantitati reduse de piure, dressinguri, sosuri sau pasare alimente pentru bebelusi. Preparare rapida pentru smoothies, ingrediente pasate rapid, datorita motorului puternic de 400 W. Datorita greutatii reduse si a manerului ergonomic, blenderul. CleverMixx se potriveste perfect in mana ta, fiind simplu si usor de utilizat.
Pentru pasare si mixare fara efort: noul picior de pasare din inox cu design special ce previne stropirea. Include vas de mixare gradat, picior blender din inox cat si piciorul SlimFoot pentru utilizari speciale.
| PRODUCATOR | |
| Marca | Bosch |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip produs | Mixer vertical |
| Tip blender | Fix |
| Material bol | Plastic |
| FUNCTII SI ACCESORII | |
| Functii | Pasare |
| Caracteristici cheie | Lavabil in masina de spalat vase |
| DETALII TEHNICE | |
| Putere | 400 W |
| Capacitate | 0.7 l |
| Trepte de viteza | 1 |
| DIMENSIUNI | |
| Inaltime | 60 mm |
| Lungime | 60 mm |
| Adancime | 375 mm |
| Greutate | 1 Kg |
| Lungime cablu | 1.5 m |
Păreri
Produse similare
Vizualizează-29%Blender Philips Daily Collection Mini HR2602/00, 350 W, recipient 1 L, 2 viteze, Alb
Vizualizează-18%Blender sport Heinner WellGo Mix 400 HSB-T400SS, 400W, recipiente Tritan fara BPA 600/400ML, buton ON/OFF, 19000RPM, lame din inox, carcasa din inox, argintiu/negru
Vizualizează-17%Blender Daewoo DB100, 500 W, bol gradat de sticla, capacitate bol 1.5l, functie PULSE, 2 trepte de viteza, 6 lame, zdrobire gheata, Crem
Vizualizează-22%Blender de mana HEINNER HHB-D600WHR, 600 W, 2 viteze, Lame Inox, Cana mixat 0.7 l Alb/Rosu
Vizualizează-18%
Vizualizează-17%Blender Philips HR2191/01 Seria 3000, Sistem ProBlend, capacitate maxima 2L, capacitate efectiva 1.25L, 2viteze + impuls, zdrobeste gheata, aplicatia NutriU pentru mai multe idei de retete, Negru
Vizualizează-15%Blender Philips Seria 3000 HR2291/01, 600W, 2l, 2 viteze+Pulse, zdrobire gheata, Sistem ProBlend, aplicatia NutriU, Negru
Vizualizează-14%
