Cafetiera Heinner HCM-D918X, Inox, Display LCD, 1.8L, Argintiu
Cafetiera Heinner HCM-D918X, Inox, Display LCD, 1.8L, Argintiu

| PRODUCATOR | |
| Marca | Heinner |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Destinat pentru | Cafea |
| Tip alimentare | Cafea macinata |
| Utilizare | Rezidential |
| Numar de cesti | 18 |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Tip display | LCD |
| Material carcasa | Plastic |
| Functii | Sistem Anti-picurare Oprire automata Picioruse anti-alunecare Filtru detasabil si lavabil Indicator nivel apa Plita incalzita |
| Putere | 950 W |
| Culoare | Negru |
| DIMENSIUNI | |
| Capacitate recipient | 1.8 l |
| Lungime | 29 cm |
| Inaltime | 31 cm |
| Latime | 18.5 cm |
| Greutate | 1.39 Kg |
Păreri
Produse similare
Vizualizează-18%Cafetiera Philips Daily Collection HD7462/20, Sistem Anti-picurare, Sistem Aroma twister, Vas de sticla, 1000W, 1.2 l, 2-15 cesti, Negru si metalic
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
279,00 Lei
229,00 Lei
Vizualizează-25%Cafetiera Heinner HCM-750BK, 750W, 1.25L, anti-picurare, mentinere cald, Negru
În stoc
119,00 Lei
89,00 Lei
