Combina frigorifica Hotpoint HA70BI31W, 462 l, Clasa F, Full No Frost, H 195 cm, Alb
Total No Frost
S-a terminat cu dezghetarea manuala


Fresh Zone +
Fructe si legume permanent proaspete
Fresh Zone 0°C
Climatul ideal pentru carne si peste proaspete


Super freeze
Pentru a garanta conservarea mai indelungata a produselor si evitarea amescarii mirosurilor
Tavita pentru cuburi de gheata
Solutie usoara de preparare a cuburilor de gheata


Iluminare cu LED
Distributie imbunatatita a luminii pentru o vizibilitate ideala a alimentelor in interiorul intregului compartiment
Capacitate mare
Capacitate de depozitare de 444 l pentru toate nevoile tale

| PRODUCATOR | |
| Marca | Hotpoint |
| Specificatii Tehnice | |
| Sistem racire | Full No Frost |
| Numar compresoare | 1 |
| Consum anual energie | 364 kWh |
| Clasa climatica | SN - N - ST - T |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Tip incastrare | Standard |
| Deschidere usa | Dreapta |
| Nivel zgomot | 43 dB |
| Volum net total | 462 l |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe Pentru sticle |
| Culoare | Alb |
| Tip display | Touchscreen |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | F |
| FRIGIDER | |
| Volum net frigider | 309 l |
| Numar rafturi frigider | 3 |
| Numar rafturi usi | 3 |
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Material rafturi | Sticla |
| CONGELATOR | |
| Volum net congelator | 153 l |
| Numar compartimente | 3 |
| Sistem dezghetare congelator | Automat |
| Capacitate de inghet / 24h | 12 Kg |
| DIMENSIUNI | |
| Latime | 70 cm |
| Adancime | 76 cm |
| Inaltime | 195 cm |
| Greutate | 84 Kg |
| FUNCTII & SIGURANTA | |
| Dozator apa | Nu |
| Functii | Congelare rapida Racire rapida Temperatura reglabila |
Păreri
Produse similare
Vizualizează-17%Combina frigorifica ARCTIC AK60366E40NFMT, Full No Frost, 324 l, H 185.2 cm, Clasa E, argintiu
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
2 399,00 Lei
1 999,00 Lei
Vizualizează-21%Combina frigorifica Beko RCSA406K40DWN, 386 l, Clasa E, Dozator apa, H 202.5 cm, Alb
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
2 399,00 Lei
1 899,00 Lei
Vizualizează-17%
Vizualizează-16%Combina frigorifica Arctic AK60406E40NFMT, 362 l, NoFrost, Display, Air Flow, Clasa E, H 202 cm, Argintiu
În stoc
2 499,00 Lei
2 099,00 Lei
Vizualizează-18%Combina frigorifica Beko RCSA366K40WN, 343 l, Clasa E, H 185.3 cm, Alb
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
2 199,00 Lei
1 799,00 Lei
Vizualizează-21%Combina Frigorifica Fram FC-VRR340BDF+, 340 l, Retro, Tehnologie Less Frost, Visiniu
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
2 799,00 Lei
2 199,00 Lei
Vizualizează-11%Combina frigorifica Bosch KGV58VLEAS, 503 l, Clasa E, Low Frost, VitaFresh, H 191 cm, Argintiu
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
3 699,00 Lei
3 299,00 Lei
Vizualizează-10%Combina frigorifica Bosch KGV39VWEA, 343 l, Clasa E, Low Frost, VitaFresh, H 201 cm, Alb
În stoc
2 999,00 Lei
2 699,00 Lei
