Congelator Liebherr Fdi 1624, 107 l, 4 sertare, SmartFrost, SuperFrost, Clasa D, FrostProtect, TouchControl, H 85 cm, Alb
2 999,00 Lei
În stoc
Congelator Liebherr Fdi 1624, 107 l, 4 sertare, SmartFrost, SuperFrost, Clasa D, FrostProtect, TouchControl, H 85 cm, Alb
| PRODUCATOR | |
| Marca | Liebherr |
| SPECIFICATII TEHNICE | |
| Consum anual energie | 137 kWh |
| Clasa climatica | SN-T |
| Autonomie fara curent | 14 h |
| Sistem racire | SmartFrost |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Tip incastrare | Standard |
| Numar usi | 1 |
| Deschidere usa | Usi reversibile Dreapta |
| Nivel zgomot | 36 dB |
| CONGELATOR | |
| Volum net congelator | 107 l |
| Numar compartimente | 4 |
| Capacitate de inghet / 24h | 7.5 Kg |
| DIMENSIUNi | |
| Latime | 60 cm |
| Adancime | 60.7 cm |
| Inaltime | 85 cm |
| Greutate | 37 Kg |
| FUNCTII & SIGURANTA | |
| Functii | VarioSpace Alarma intrerupere alimentare electrica TouchControl Iluminare LED Alarma temperatura ridicata Control Wi-Fi FrostProtect |
| Tehnologii | Blocare display Sabbath Mode |
Păreri
Produse similare
Vizualizează-15%
Vizualizează-13%
Vizualizează-16%Congelator Arctic AC60250M40W, 215 l, 6 sertare, Clasa E, Fast Freze XL Zone, H 151 cm, Alb
În stoc
1 899,00 Lei
1 599,00 Lei
