Congelator Liebherr FNc 7026, 311 l, 6 sertare, No Frost, SuperFrost, Clasa C, FrostProtect, Touch Display, H 165.5 cm, Alb
6 199,00 Lei
În stoc
Congelator Liebherr FNc 7026, 311 l, 6 sertare, No Frost, SuperFrost, Clasa C, FrostProtect, Touch Display, H 165.5 cm, Alb
| PRODUCATOR | |
| Marca | Liebherr |
| SPECIFICATII TEHNICE | |
| Consum anual energie | 166 kWh |
| Clasa climatica | SN-T |
| Autonomie fara curent | 18 h |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Tip incastrare | Standard |
| Numar usi | 1 |
| Deschidere usa | Usi reversibile Dreapta |
| Nivel zgomot | 36 dB |
| Culoare | Alb |
| Tip display | Touchscreen |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa C |
| CONGELATOR | |
| Numar compartimente | 6 |
| Capacitate de inghet / 24h | 17 Kg |
| Sistem dezghetare congelator | Automat |
| DIMENSIUNi | |
| Latime | 69.7 cm |
| Adancime | 76 cm |
| Inaltime | 165.5 cm |
| Greutate | 74.7 Kg |
| FUNCTII & SIGURANTA | |
| Functii | TouchControl Roti transport EasyOpen |
| Tehnologii | Blocare display Sabbath Mode Mod Party Alarma de intrerupere curent |
Păreri
Produse similare
Vizualizează-15%
Vizualizează-13%
Vizualizează-16%Congelator Arctic AC60250M40W, 215 l, 6 sertare, Clasa E, Fast Freze XL Zone, H 151 cm, Alb
În stoc
1 899,00 Lei
1 599,00 Lei
