Cuptor cu microunde Heinner HMW-MD25DMRBK, 25L, digital, geam oglinda, 800W, 5 trepte de putere, timer, functie decongelare, diametru platou rotativ 288mm, negru
499,00 Lei
399,00 Lei
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
Cuptor cu microunde Heinner HMW-MD25DMRBK, 25L, digital, geam oglinda, 800W, 5 trepte de putere, timer, functie decongelare, diametru platou rotativ 288mm, negru
| PRODUCATOR | |
| Marca | Heinner |
| Putere nominala motor | 800 W |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Tip incastrare | Standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Modalitati gatire | Microunde |
| Programe predefinite | Dezghetare Bauturi Peste Popcorn Pizza |
| Tip panou de comanda | Digital Mecanic |
| Deschidere usa | Stanga |
| Capacitate | 25 l |
| Functii | Semnal sonor la finalizarea programului Temporizator |
| Culoare | Negru |
| SPECIFICATII TEHNICE | |
| Trepte putere | 5 |
| DIMENSIUNI | |
| Latime | 46.9 cm |
| Adancime | 37.7 CM |
| Inaltime | 28 cm |
| Diametru platou rotativ | 28.8 cm |
Păreri
Produse similare
Vizualizează-17%Cuptor cu microunde Samsung MS23K3513AW/OL, 23 l, 800 W, Digital, Touch control, Alb
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
589,00 Lei
489,00 Lei
Vizualizează-18%Cuptor cu microunde Samsung MS23K3513AK/OL, 23 l, 800 W, Digital, Touch control, Negru
În stoc
569,00 Lei
469,00 Lei
Vizualizează-22%
Vizualizează-22%
Vizualizează-17%Cuptor cu microunde Samus SMC-20MW1, 20 l, Putere 700 W, 6 Nivele Putere, Alb
În stoc
299,00 Lei
249,00 Lei
Vizualizează-10%Cuptor cu microunde Daewoo KOR-6S20C-1, 20 l, 700 W, Mecanic, Bej
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
499,00 Lei
449,00 Lei
Vizualizează-21%Cuptor cu microunde Heinner HMW-M2035SL, 20 l, 700 W, Control mecanic, Timer, Argintiu
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
379,00 Lei
299,00 Lei
Vizualizează-38%
