Cuptor cu microunde Samsung MS23F301TAS, 23 l, 800 W, Digital, Silver
Imbunatatii aspectul bucutaraiei dvs.


Gatitul cu ingrediente proaspete devine simplu
Pastrati curatenia cu ajutorul interiorului ceramic


Faceti economii cu modul ECO
| PRODUCATOR | |
| Marca | Samsung |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Tip incastrare | Standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Modalitati gatire | Microunde |
| Programe predefinite | Dezghetare Carne Peste Legume |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Deschidere usa | Stanga |
| Capacitate | 23 l |
| Material interior | Ceramica |
| Functii | Timer Iluminare interioara Semnal sonor la finalizarea programului Oprire automata Interior neaderent Blocare acces copii Afisare ceas Auto cook |
| Culoare | Argintiu/Negru |
| SPECIFICATII TEHNICE | |
| Putere | 800 W |
| Trepte putere | 6 |
| DIMENSIUNI | |
| Latime | 48.9 cm |
| Adancime | 37.4 cm |
| Inaltime | 27.5 cm |
| Greutate | 12 Kg |
Păreri
Produse similare
Vizualizează-17%Cuptor cu microunde Samsung MS23K3513AW/OL, 23 l, 800 W, Digital, Touch control, Alb
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
589,00 Lei
489,00 Lei
Vizualizează-18%Cuptor cu microunde Samsung MS23K3513AK/OL, 23 l, 800 W, Digital, Touch control, Negru
În stoc
569,00 Lei
469,00 Lei
Vizualizează-22%
Vizualizează-22%
Vizualizează-17%Cuptor cu microunde Samus SMC-20MW1, 20 l, Putere 700 W, 6 Nivele Putere, Alb
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
299,00 Lei
249,00 Lei
Vizualizează-10%Cuptor cu microunde Daewoo KOR-6S20C-1, 20 l, 700 W, Mecanic, Bej
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
499,00 Lei
449,00 Lei
Vizualizează-21%Cuptor cu microunde Heinner HMW-M2035SL, 20 l, 700 W, Control mecanic, Timer, Argintiu
În stoc
379,00 Lei
299,00 Lei
Vizualizează-38%
