| PRODUCATOR | |
| Marca | Gaggia |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Tip | Manual |
| Tip incastrare | Standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | Cafea macinata Pad cafea |
| Tip bautura | Espresso Apa fierbinte Espresso lung |
| Numar produse preparate | 2 |
| Numar duze cafea | 1 |
| Material carcasa | Inox |
| Culoare | Gri |
| SPECIFICATII TEHNICE | |
| Putere | 1025 W |
| Presiune pompa | 15 bar |
| Capacitate rezervor apa | 1 l |
| DIMENSIUNI | |
| Latime | 20 cm |
| Adancime | 26.6 cm |
| Inaltime | 29.7 cm |
| Greutate | 4 Kg |
Păreri
Produse similare
Vizualizează-15%
Vizualizează-29%Espressor Samus Caffeccino, 3.5 bar, 800 W, Rosu / Inox
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
349,00 Lei
249,00 Lei
Vizualizează-29%Espressor manual Heinner Charm HEM-200BL, 800W, 250ml, 3.5 bar, Albastru
În stoc
279,00 Lei
199,00 Lei
Vizualizează-15%Espressor manual Heinner HEM-200RD, 800W, 3.5 bar, filtru inox, 250 ml, Rosu
În stoc
199,00 Lei
169,00 Lei
Vizualizează-15%Espressor manual Heinner HEM-200BK, 800W, 3.5 bar, filtru inox, 250 ml, Negru
În stoc
199,00 Lei
169,00 Lei
Vizualizează-29%Espressor manual Heinner Charm HEM-200BG, 800W, 250ml, 3.5 bar, Visiniu
În stoc
279,00 Lei
199,00 Lei
Vizualizează-16%
Vizualizează-19%Espressor automat Heinner Genesis HEMA-D20DGREY, 1350W, 20 bar, recipient lapte, capacitate rezervor apa 1.5L, capacitate compartiment boabe 190g, Gri
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
1 599,00 Lei
1 299,00 Lei
