| PRODUCATOR | |
| Marca | Momert |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Tip | Manual |
| Tip incastrare | Standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | Cafea macinata |
| Tip bautura | Espresso Cappuccino |
| Numar produse preparate | 2 |
| Sistem spumare lapte | Manual |
| Numar duze cafea | 1 |
| Culoare | Lime |
| SPECIFICATII TEHNICE | |
| Putere | 800 W |
| Presiune pompa | 3.6 bar |
| Capacitate rezervor apa | 0.6 l |
| Capacitate compartiment cafea | 180 g |
| DIMENSIUNI | |
| Latime | 14 cm |
| Adancime | 22 cm |
| Inaltime | 28 cm |
Păreri
Produse similare
Vizualizează-15%
Vizualizează-29%Espressor manual Heinner Charm HEM-200BL, 800W, 250ml, 3.5 bar, Albastru
În stoc
279,00 Lei
199,00 Lei
Vizualizează-15%Espressor manual Heinner HEM-200RD, 800W, 3.5 bar, filtru inox, 250 ml, Rosu
În stoc
199,00 Lei
169,00 Lei
Vizualizează-15%Espressor manual Heinner HEM-200BK, 800W, 3.5 bar, filtru inox, 250 ml, Negru
În stoc
199,00 Lei
169,00 Lei
Vizualizează-29%Espressor manual Heinner Charm HEM-200BG, 800W, 250ml, 3.5 bar, Visiniu
În stoc
279,00 Lei
199,00 Lei
Vizualizează-16%
Vizualizează-15%Espressor automat Bosch VeroCafe TIE20129, 15 bari, 1,4 l, rasnita ceramica, dispozitiv spumare lapte MilkMagic Pro, sistem SensoFlow, negru
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
2 599,00 Lei
2 199,00 Lei
Vizualizează-19%Espressor automat Heinner Genesis HEMA-D20DGREY, 1350W, 20 bar, recipient lapte, capacitate rezervor apa 1.5L, capacitate compartiment boabe 190g, Gri
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
1 599,00 Lei
1 299,00 Lei
