Fier de calcat Heinner HSI-2400RD, 2000-2400W, rezervor apa 380ml, talpa cu invelis ceramic, functie anti-calcar, auto-curatare, anti-picuriare, Rosu
199,00 Lei
149,00 Lei
În stoc
Fier de calcat Heinner HSI-2400RD, 2000-2400W, rezervor apa 380ml, talpa cu invelis ceramic, functie anti-calcar, auto-curatare, anti-picuriare, Rosu
Produsul se caracterizeaza prin design compact si ergonomic, completat de functii multiple pentru usurinta, eficienta si confort in utilizare.
Heinner reprezinta combinatia perfecta dintre confort, utilitate, ergonomie si functionalitate, pentru a va oferi tot ceea ce aveti nevoie intr-un singur loc.
Confort maxim cu efort minim!
| PRODUCATOR | |
| Marca | Heinner |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Tip produs | Fier de calcat |
| Tip | Orizontal |
| Utilizare | Rezidential |
| Functii | Sistem Anti-picurare Auto-curatare Anti-calcar |
| Culoare | Rosu |
| SPECIFICATII TEHNICE | |
| Putere | 2400 W |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Capacitate recipient apa | 380 ml |
| Material talpa | Ceramic |
| Debit abur (g/min) | 16 |
| Debit jet abur (g/min) | 108 |
| DIMENSIUNI | |
| Lungime | 29.6 cm |
| Latime | 12.2 cm |
| Inaltime | 16 cm |
| Greutate | 1.1 Kg |
Păreri
Produse similare
Vizualizează-20%Fier de calcat Heinner Lollitte HSI-2400LT, 2400 W, Talpa ceramica, Albastru
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
99,00 Lei
79,00 Lei
Vizualizează-22%Fier de calcat Heinner Aquamarinne HSI-2400AQ, 2400 W, Talpa ceramica, bleu
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
89,00 Lei
69,00 Lei
Vizualizează-20%Aparat de calcat vertical cu abur Daewoo DGS1500PK, 1500 W, 280 ml, Abur 60 gr/min, Alb/Roz
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
199,00 Lei
159,00 Lei
Vizualizează-11%Aparat de calcat vertical cu abur Daewoo DGS1500P, 1500 W, 280 ml, Abur 60 gr/min, Alb/Mov
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
179,00 Lei
159,00 Lei
Vizualizează-32%
Vizualizează-13%
Vizualizează-25%Fier de calcat Heinner VelvetSeam HSI-2200PP, 2000-2400W, rezervor apa detasabil 190ml, talpa cu invelis ceramic, anti-picurare, mov
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
119,00 Lei
89,00 Lei
Vizualizează-30%Aparat de calcat vertical Heinner HGS-1100PP, 1100 W, Rezervor detasabil 0.25l, Jet abur continuu, Debit de abur 17 +/- 4g / min, Mov
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
169,00 Lei
119,00 Lei
