Fier de calcat Tefal Ultragliss Plus FV6840E0, 2800W, jet de abur 260 g/min, abur variabil 0-50 g/min, colector anticalcar, oprire automata, Gri/Visiniu
379,00 Lei
329,00 Lei
În stoc
Fier de calcat Tefal Ultragliss Plus FV6840E0, 2800W, jet de abur 260 g/min, abur variabil 0-50 g/min, colector anticalcar, oprire automata, Gri/Visiniu
| PRODUCATOR | |
| Marca | Tefal |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Tip produs | Fier de calcat |
| Tip | Orizontal |
| Utilizare | Rezidential |
| Functii | Anti-calcar Oprire automata Mod Eco Indicator nivel apa Anti-scale system |
| Culoare | Visiniu/Gri |
| SPECIFICATII TEHNICE | |
| Putere | 2800 W |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Capacitate recipient apa | 270 ml |
| Debit abur (g/min) | 50 |
| Debit jet abur (g/min) | 260 |
| DIMENSIUNI | |
| Lungime cablu | 2 m |
Păreri
Produse similare
Vizualizează-20%Fier de calcat Heinner Lollitte HSI-2400LT, 2400 W, Talpa ceramica, Albastru
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
99,00 Lei
79,00 Lei
Vizualizează-22%Fier de calcat Heinner Aquamarinne HSI-2400AQ, 2400 W, Talpa ceramica, bleu
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
89,00 Lei
69,00 Lei
Vizualizează-20%Aparat de calcat vertical cu abur Daewoo DGS1500PK, 1500 W, 280 ml, Abur 60 gr/min, Alb/Roz
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
199,00 Lei
159,00 Lei
Vizualizează-11%Aparat de calcat vertical cu abur Daewoo DGS1500P, 1500 W, 280 ml, Abur 60 gr/min, Alb/Mov
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
179,00 Lei
159,00 Lei
Vizualizează-32%
Vizualizează-25%
Vizualizează-25%Fier de calcat Heinner VelvetSeam HSI-2200PP, 2000-2400W, rezervor apa detasabil 190ml, talpa cu invelis ceramic, anti-picurare, mov
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
119,00 Lei
89,00 Lei
Vizualizează-30%Aparat de calcat vertical Heinner HGS-1100PP, 1100 W, Rezervor detasabil 0.25l, Jet abur continuu, Debit de abur 17 +/- 4g / min, Mov
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
169,00 Lei
119,00 Lei
