Fier de calcat Philips Azur GC4905/40, 3000 W, abur 55 g/min., talpa SteamGlide Elite, 0.3 L, oprire automata, Alb/Roz
Fier de calcat Philips Azur GC4905/40, 3000 W, abur 55 g/min., talpa SteamGlide Elite, 0.3 L, oprire automata, Alb/Roz
Debit de abur de pana la 55 g/min. pentru indepartarea mai rapida a cutelor
Gratie debitului de abur puternic si constant, in tesatura patrunde cu pana la 50% mai mult abur pentru netezirea mai rapida a cutelor.


Sistem de decalcifiere rapida pentru o curatare usoara a fierului tau de calcat
Decalcifiere rapida pentru o curatarea usoara a fierului tau de calcat si o performanta de lunga durata a aburului
Oprire automata cand fierul este lasat nesupravegheat
Fierul de calcat se opreste automat atunci cand nu il mai folosesti. Pe talpa, acesta se va opri automat dupa 2 minute. In pozitie verticala, se va opri automat dupa 8 minute.

Jetul de abur de pana la 240 g indeparteaza rapid cutele persistente
Patrunde mai adanc in tesatura pentru a indeparta usor cutele persistente.
3000 W pentru incalzire rapida si performante deosebite
Asigura incalzire rapida si performante puternice pentru a termina rapid calcatul
SteamGlide Elite: talpa noastra cu cea mai buna alunecare si rezistenta la zgarieturi
Talpa noastra exclusiva SteamGlide Elite este cea mai buna talpa pe care o oferim, pentru alunecare desavarsita si rezistenta maxima la zgarieturi.
| PRODUCATOR | |
| Marca | Philips |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Tip produs | Fier de calcat |
| Utilizare | Rezidential |
| Functii | Sistem Anti-picurare Indicator luminos Oprire automata |
| Culoare | Roz/Alb |
| SPECIFICATII TEHNICE | |
| Putere | 3000 W |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Capacitate recipient apa | 300 ml |
| Debit abur (g/min) | 55 |
| DIMENSIUNI | |
| Lungime | 31.95 cm |
| Latime | 12.88 cm |
| Inaltime | 15.33 cm |
| Greutate | 1.66 kg |
Păreri
Produse similare
Vizualizează-20%Fier de calcat Heinner Lollitte HSI-2400LT, 2400 W, Talpa ceramica, Albastru
Vizualizează-22%Fier de calcat Heinner Aquamarinne HSI-2400AQ, 2400 W, Talpa ceramica, bleu
Vizualizează-20%Aparat de calcat vertical cu abur Daewoo DGS1500PK, 1500 W, 280 ml, Abur 60 gr/min, Alb/Roz
Vizualizează-11%Aparat de calcat vertical cu abur Daewoo DGS1500P, 1500 W, 280 ml, Abur 60 gr/min, Alb/Mov
Vizualizează-32%
Vizualizează-25%
Vizualizează-13%
Vizualizează-25%
