Frigider LG GTBV22PYGKD, 217 l, No Frost, Compresor Smart Inverter, Multi-Air Flow, Door Cooling, Clasa E, H 144.5 cm, Argintiu
2 799,00 Lei
2 299,00 Lei
În stoc
Frigider LG GTBV22PYGKD, 217 l, No Frost, Compresor Smart Inverter, Multi-Air Flow, Door Cooling, Clasa E, H 144.5 cm, Argintiu
| PRODUCATOR | |
| Marca | LG |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Utilizat pentru | Bucatarie |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Tip incastrare | Standard |
| Numar usi | 2 |
| Volum net total | 217 l |
| Deschidere usa | Dreapta |
| Sistem racire | No Frost |
| Culoare | Argintiu |
| Agent racire | R600a |
| DETALII FRIGIDER | |
| Volum net frigider | 161 l |
| Numar rafturi frigider | 2 |
| Numar rafturi usi | 2 |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe |
| Material rafturi | Sticla securizata |
| Dozator apa | Nu |
| DETALII CONGELATOR | |
| Volum net congelator | 56 L |
| Sistem dezghetare congelator | Automat |
| Numar compartimente | 2 |
| CARACTERISTICI CHEIE | |
| Functii | Door Cooling+ Congelare rapida Racire rapida Alarma usa deschisa Flux de aer multiplu |
| Tehnologii | Iluminare LED Full No Frost Compresor Inverter Linear |
| ENERGIE & PERFORMANTA | |
| Nivel zgomot | 35 dB |
| Consum anual energie | 199 kWh |
| Clasa climatica | SN-T |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| DIMENSIUNI | |
| Inaltime | 145 cm |
| Adancime | 55.5 cm |
| Greutate | 63.7 cm |
Păreri
Produse similare
Vizualizează-23%Frigider cu doua usi Heinner HF-H2206E++, 206 L, Clasa E, Lumina LED, H 143 cm, Alb
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
1 099,00 Lei
849,00 Lei
Vizualizează-15%Frigider cu doua usi Arctic AD54240M40W, 223 l, Clasa E, Garden Fresh, H 146,5 cm, Alb
În stoc
1 349,00 Lei
1 149,00 Lei
Vizualizează-18%Frigider cu doua usi Arctic AD54280M40W, 250 l, Clasa E, Garden Fresh, Iluminare LED, H 166.3 cm, Alb
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
1 699,00 Lei
1 399,00 Lei
Vizualizează-21%
Vizualizează-25%Frigider Liebherr CTele 2931, cu 2 usi si 4 rafturi, 271 litri, clasa E, argintiu, inaltime 157.1 cm, SmartFrost, VarioSpace, usi reversibile
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
2 399,00 Lei
1 799,00 Lei
Vizualizează-23%Frigider cu 2 usi Albatros FA283E, 206 l, Clasa energetica E, Termostat reglabil, H 143 cm, Alb
În stoc
1 099,00 Lei
849,00 Lei
