| PRODUCATOR | |
| Marca | Miele |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Tip produs | Aspirator cu sac |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip suprafata | Covoare Tapiterie Multi-suprafete |
| Functii | Control pe maner |
| FILTRARE & ACCESORII | |
| Accesorii incluse | Duza tapiterie Duza pentru podea Perie praf Duza colturi |
| Tehnologii | AirClean Easy Slide |
| SPECIFICATII TEHNICE | |
| Putere | 890 W |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Nivel zgomot | 76 dB |
| Capacitate colectare | 3.5 l |
| Lungime cablu | 7.5 m |
| Raza de operare | 10 m |
Păreri
Produse similare
Vizualizează-17%
Vizualizează-17%
Vizualizează-17%
Vizualizează-18%Aspirator cu sac Heinner HVC-M700WH, operare silentioasa 69dB, filtru HEPA 12, perie ECO, putere 700W, putere de absorbtie 150W, sac textil 3L, Alb
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
449,00 Lei
369,00 Lei
Vizualizează-30%Aspirator cu sac Heinner HVC-MS700KP, 700W, 3 L, Variator putere, Silentios, Indicator sac plin, Maro
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
499,00 Lei
349,00 Lei
Vizualizează-17%Aspirator cu sac Heinner HVC-VB750RD, putere 750W, putere de aspirare: 180W, sac textil 1.6 L, control variabil al puterii, Rosu
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
289,00 Lei
239,00 Lei
Vizualizează-33%
Vizualizează-20%Aspirator multifunctional Karcher KWD 3 3 V-17/4/20, 1000W, 17l, furtun 2m
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
499,00 Lei
399,00 Lei
