Aspirator fara sac Daewoo RCC-150R-3, 700 W, recipient colectare praf 1.2 litri, cotrol putere variabil, tub telescopic, furtun rotativ 360 grade, perie standard + accesorii pentru tapiterie si locuri inguste, Rosu
299,00 Lei
249,00 Lei
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
Aspirator fara sac Daewoo RCC-150R-3, 700 W, recipient colectare praf 1.2 litri, cotrol putere variabil, tub telescopic, furtun rotativ 360 grade, perie standard + accesorii pentru tapiterie si locuri inguste, Rosu
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Tip produs | Aspirator fara sac |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip alimentare | La retea |
| Material tub | Metal |
| Functii | Derulator automat cablu Indicator recipient colector plin Control pe maner |
| Culoare | Rosu |
| FILTRARE & ACCESORII | |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Accesorii incluse | Perie pentru tapiterie |
| SPECIFICATII TEHNICE | |
| Putere | 700 W |
| Nivel zgomot | 80 dB |
| Capacitate colectare | 1.2 l |
| Lungime cablu | 5 m |
Păreri
Produse similare
Vizualizează-24%Aspirator fara sac Samsung VCC45T0S3R, 1.3 l, 850 W, Air Track, Tub telescopic, Rosu
În stoc
499,00 Lei
379,00 Lei
Vizualizează-20%Aspirator Samus Sticky-Handy Eco 800W Rosu STICK & HANDY-ECO
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
249,00 Lei
199,00 Lei
Vizualizează-14%Aspirator fara sac Heinner HVC-V750OR, 750 W, 2.2 l, Filtrare ciclonica, Filtru Hepa dublu 13, Negru / Portocaliu
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
349,00 Lei
299,00 Lei
Vizualizează-18%Aspirator fara sac Philips PowerPro Compact FC9330/09, 650 W, PowerCyclone 5, Perii TriActive, Rosu
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
549,00 Lei
449,00 Lei
Vizualizează-10%Aspirator fara sac Philips PowerPro Compact FC9333/09, PowerCyclone 5, Perii TriActive, Parchet, Filtru Anti-Alergic ECARF, Mov
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
779,00 Lei
699,00 Lei
Vizualizează-22%
Vizualizează-13%
Vizualizează-20%Aspirator fara sac Samsung VC07M2110SR, 1.5 l, 700 W, Tub telescopic, Anti-tangle Cyclone, Rosu
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
499,00 Lei
399,00 Lei
