Congelator Arctic AC54210M+, 168 l, 6 sertare, Clasa A+, H 135 cm, Alb
CLASA ENERGETICA A+
- Ofera un consum
optim de energie electrica si o economie de 24%
comparativ cu produsele similare din clasa A. Te
bucuri de functiile congelatorului tau, cu un
consum redus de energie.


FAST FREEZE XL ZONE
- Compartiment de mari
dimensiuni al congelatorului, ce ofera optiuni
multiple de congelare, inclusiv congelarea
rapida. Poate fi folosit pentru toate alimentele
congelabile.
FAST FREEZING
- Functia Fast Freezing activeaza
compresorul si ventilatorul la capacitate maxima,
astfel incat sa obtii temperaturi de pana la -270C in
interiorul congelatorului in cel mai scurt timp.


USI REVERSIBILE
- Congelatoarele Arctic iti
ofera posibilitatea de a monta usile in functie de
nevoile tale si spatiul de care dispui. Usile se pot
deschide atat in stanga, cat si in dreapta.
PANOU DE CONTROL CU LED-uri
- Permite
setarea rapida a temperaturii in compartimente
si a functiilor dorite, datorita comenzilor usor de
folosit. E simplu sa alegi optiunea dorita!

| PRODUCATOR | |
| Marca | Arctic |
| SPECIFICATII TEHNICE | |
| Consum anual energie | 230 kWh |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Autonomie fara curent | 15 h |
| Sistem racire | Static |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Tip incastrare | Standard |
| Numar usi | 1 |
| Deschidere usa | Usi reversibile Dreapta |
| Eficienta energetica | Clasa energetica A+ dintr-o gama de la A+++ la D |
| Nivel zgomot | 42 dB |
| Culoare | Alb |
| CONGELATOR | |
| Volum net congelator | 168 l |
| Numar compartimente | 6 |
| Numar compartimente congelare rapida | 2 |
| Capacitate de inghet / 24h | 9 Kg |
| Material rafturi | Metal |
| DIMENSIUNi | |
| Latime | 54 cm |
| Adancime | 59 cm |
| Inaltime | 135 cm |
| FUNCTII & SIGURANTA | |
| Functii | Usi reversibile Fast Freeze XL Zone Fast freezing |
Păreri
Produse similare
Vizualizează-15%
Vizualizează-13%
Vizualizează-18%
