Congelator LDK BDC 100, Clasa A+, Capacitate 86 L, H 85 cm, 3 sertare, 5 ani garantie, Alb
| PRODUCATOR | |
| Marca | LDK |
| SPECIFICATII TEHNICE | |
| Consum anual energie | 178 kWh |
| Sistem racire | Static |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Tip incastrare | Standard |
| Numar usi | 1 |
| Deschidere usa | Dreapta |
| Eficienta energetica | Clasa energetica A+ dintr-o gama de la A+++ la D |
| Nivel zgomot | 39 dB |
| CONGELATOR | |
| Volum net congelator | 86 l |
| Numar compartimente | 3 |
| Sistem dezghetare congelator | Manual |
| DIMENSIUNi | |
| Latime | 55 cm |
| Adancime | 57 cm |
| Inaltime | 85 cm |
| Greutate | 30 Kg |
| FUNCTII & SIGURANTA | |
| Functii | Usi reversibile Antibacterian |
Păreri
Produse similare
Vizualizează-15%
Vizualizează-13%
Vizualizează-18%Congelator Arctic AC60250M40W, 215 l, 6 sertare, Clasa E, Fast Freze XL Zone, H 151 cm, Alb
În stoc
1 699,00 Lei
1 399,00 Lei
