Cuptor electric Electrolux SurroundCook EOF3H40BK, 65 litri, clasa A, negru
Gatire uniforma cu ajutorul functiei Multilevel Cooking
Beneficiaza de gatire uniforma cu ajutorul funcției Multilevel Cooking (gatire pe mai multe niveluri). Inelul suplimentar de caldura iti permite sa gatesti uniform pe trei niveluri. Perfect pentru crearea celor mai delicioase prajituri si a celor mai bune placinte.


Curățare ușoară cu AquaClean
Curățarea după gătire nu trebuie să fie o corvoadă. Cuptorul nostru se curăță folosind puterea umidității. AquaClean evaporă apa de la baza cuptorului și aburul înmoaie grăsimea care este în mod normal dificilă și reziduurile rămase pe suprafața acestuia. Astfel, puteți obține foarte ușor o curățare naturală.
Rapid și eficient, Even Cooking
Sistemul de gătire uniformă, Even Cooking, distribuie căldura prin tot cuptorul, asigurandu-se că totul este gătit uniform. Fără a mai fi nevoie sa întorci preparatul. Tehnologia permite încălzirea mai rapidă a cuptorului, economisind timp și energie.


Lumină în cuptor pentru vizibilitate totală
Urmărește cum stratul superior al lasagnei se rumenește, iar crusta fripturii de pui se rumenește la perfecţie. Cu o lumină bine poziţionată în interiorul cuptorului, știi când preparatele sunt gătite așa cum îţi place.
Foloseste gratarul pentru preparate cu o crusta aurie
De la sunca crocanta, la mozzarella fierbinte, obtine mai multe ca niciodata de la gratarul tau. Perfect pentru aripioare de pui crocante si halloumi care se topeste in gura.

| PRODUCATOR | |
| Marca | Electrolux |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip cuptor | Incorporabil |
| Tip alimentare | Electricitate |
| Accesorii incluse | 1 x Tava prajituri email 1 x Tava colectare |
| Culoare | Negru |
| DIMENSIUNI | |
| Inaltime | 59 cm |
| Latime | 59.4 cm |
| Adancime | 56 cm |
| Dimensiuni spatiu incastrare | 593x560x550 |
| Greutate | 28.1 Kg |
| CARACTERISTICI TEHNICE | |
| Putere | 2090 W |
| Capacitate | 65 l |
| Temperatura maxima | 250 C |
| FUNCTII SI ACCESORII | |
| Functii de gatire | Grill Dezghetare Grill Turbo |
| Mod incalzire | Incalzire de jos |
| Functii | Semnal acustic Avertizare sfarsit de program, |
Păreri
Produse similare
Vizualizează-21%Cuptor incorporabil Beko BBIM12300XM, 72 L, 8 functii de gatire, Grill, Autocuratare catalitica, Control mecanic, Clasa A, Inox
Vizualizează-19%Cuptor incorporabil Bosch HBF153BB0, EcoClean, 3D Hotair, 60 cm, Negru
Vizualizează-20%Cuptor incorporabil Beko BBIE12300XD, Electric, 72 l, Grill, SteamShine Cleaning, Timer, Clasa A, Inox
Vizualizează-17%Cuptor incorporabil Beko BBIM13300ZGCSE, Electric, 72 l, Clasa A+, Autocuratare catalitica, AEROperfect, SoftClose door, Raft telescopic, 3D Cooking, SteamShine Cleaning, Argintiu
Vizualizează-21%Cuptor incorporabil Beko BBIM18302BCSE, Electric, Autocuratare catalitica, 72 l, Clasa A+, RecycledNet, AEROperfect, Rafturi telescopice, Soft close door, Touch si Butoane, Grill, Negru
Vizualizează-19%Cuptor incorporabil Zanussi ZOPED6XN, Electric, 72 l, Autocuratare pirolitica, SteamBake, Display electronic, Grill, 10 functii, Clasa A+, Inox antiamprenta
Vizualizează-16%Cuptor încorporabil , multifuncțional, Bosch HBA234EB3, 60 x 60 cm, Negru,
Vizualizează-15%
