Cuptor electric incorporabil Samus SC619EGV, clasa A, 62 litri, 6 functii, grill, ventilator, timer, afisaj LCD, 2200 W, negru
829,00 Lei
Stoc epuizat
Cuptor electric incorporabil Samus SC619EGV, clasa A, 62 litri, 6 functii, grill, ventilator, timer, afisaj LCD, 2200 W, negru
| PRODUCATOR | |
| Marca | Samus |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip cuptor | Cuptor standard |
| Tip alimentare | Electricitate |
| Design | Clasic |
| Tip inchidere usa | Standard |
| Material usa | Sticla |
| Accesorii incluse | Tava Gratar |
| Culoare | Negru |
| Material | Inox Sticla |
| DIMENSIUNI | |
| Inaltime | 59.5 cm |
| Latime | 59.5 cm |
| Adancime | 56.4 cm |
| CARACTERISTICI TEHNICE | |
| Eficienta energetica | Clasa energetica A dintr-o gama de la A+++ la D |
| Putere | 2200 W |
| Capacitate | 62 l |
| Temperatura maxima | 240 C |
| FUNCTII SI ACCESORII | |
| Autocuratare | Hidrolitica |
| Functii de gatire | Grill Convectie Coacere |
| Mod incalzire | Incalzire sus-jos |
| Functii | Timer Iluminare interioara Ventilare |
| Numar programe | 6 |
Păreri
Produse similare
Vizualizează-21%Cuptor incorporabil Beko BBIM12300XM, 72 L, 8 functii de gatire, Grill, Autocuratare catalitica, Control mecanic, Clasa A, Inox
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
1 699,00 Lei
1 349,00 Lei
Vizualizează-19%Cuptor incorporabil Bosch HBF153BB0, EcoClean, 3D Hotair, 60 cm, Negru
În stoc
2 099,00 Lei
1 699,00 Lei
Vizualizează-20%Cuptor incorporabil Beko BBIE12300XD, Electric, 72 l, Grill, SteamShine Cleaning, Timer, Clasa A, Inox
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
1 499,00 Lei
1 199,00 Lei
Vizualizează-17%Cuptor incorporabil Beko BBIM13300ZGCSE, Electric, 72 l, Clasa A+, Autocuratare catalitica, AEROperfect, SoftClose door, Raft telescopic, 3D Cooking, SteamShine Cleaning, Argintiu
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
1 799,00 Lei
1 499,00 Lei
Vizualizează-21%Cuptor incorporabil Beko BBIM18302BCSE, Electric, Autocuratare catalitica, 72 l, Clasa A+, RecycledNet, AEROperfect, Rafturi telescopice, Soft close door, Touch si Butoane, Grill, Negru
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
1 899,00 Lei
1 499,00 Lei
Vizualizează-19%Cuptor incorporabil Zanussi ZOPED6XN, Electric, 72 l, Autocuratare pirolitica, SteamBake, Display electronic, Grill, 10 functii, Clasa A+, Inox antiamprenta
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
2 599,00 Lei
2 099,00 Lei
Vizualizează-16%Cuptor încorporabil , multifuncțional, Bosch HBA234EB3, 60 x 60 cm, Negru,
În stoc
2 499,00 Lei
2 099,00 Lei
Vizualizează-15%Cuptor incorporabil Beko BBIM12300XMPSEF, Electric, 72 l, Autocuratare pirolitica, FlexiCrisp, RecycledNet, AEROperfect, SteamShine, Grill, LED display touch control, 3D Cooking, Rafturi telescopice, Clasa A+, Inox
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
1 999,00 Lei
1 699,00 Lei
