Cuptor incorporabil Hansa Scandium BOEI69472, Electric, 65 l, Autocuratare catalitica, Grill, Rotisor, Display, Clasa A, Inox
Indisponibil
Cuptor incorporabil Hansa Scandium BOEI69472, Electric, 65 l, Autocuratare catalitica, Grill, Rotisor, Display, Clasa A, Inox
| PRODUCATOR | |
| Marca | Hansa |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip cuptor | Incorporabil |
| Tip alimentare | Electricitate |
| Design | Clasic |
| Tip inchidere usa | Standard |
| Material usa | Sticla |
| Tip panou de comanda | Electronic |
| Deschidere usa | Verticala |
| Culoare | Inox |
| DIMENSIUNI | |
| Inaltime | 59.5 cm |
| Latime | 59.5 cm |
| Adancime | 57.5 cm |
| CARACTERISTICI TEHNICE | |
| Putere | 3100 W |
| Capacitate | 65 l |
| FUNCTII SI ACCESORII | |
| Autocuratare | Catalitica |
| Functii de gatire | Grill Dezghetare Convectie Preincalzire Coacere Rotisor Deshidratare |
| Functii | Timer Iluminare interioara Oprire automata Sistem usa rece Control temperatura Afisare ceas Butoane retractabile |
| Numar programe | 10 |
Păreri
Produse similare
Vizualizează-19%Cuptor incorporabil Bosch HBF153BB0, EcoClean, 3D Hotair, 60 cm, Negru
În stoc
2 099,00 Lei
1 699,00 Lei
Vizualizează-19%Cuptor incorporabil Zanussi ZOPED6XN, Electric, 72 l, Autocuratare pirolitica, SteamBake, Display electronic, Grill, 10 functii, Clasa A+, Inox antiamprenta
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
2 599,00 Lei
2 099,00 Lei
Vizualizează-16%Cuptor încorporabil , multifuncțional, Bosch HBA234EB3, 60 x 60 cm, Negru,
În stoc
2 499,00 Lei
2 099,00 Lei
Vizualizează-15%Cuptor incorporabil Beko BBIM12300XMPSEF, Electric, 72 l, Autocuratare pirolitica, FlexiCrisp, RecycledNet, AEROperfect, SteamShine, Grill, LED display touch control, 3D Cooking, Rafturi telescopice, Clasa A+, Inox
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
1 999,00 Lei
1 699,00 Lei
Vizualizează-10%Cuptor incorporabil Beko BBIM13300XMPSEF, Electric, 72 l, Autocuratare pirolitica, FlexiCrisp, AEROperfect, RecycledNet, SteamShine Cleaning, Rafturi telescopice, SoftClose door, Grill, 3D Cooking, Clasa A+, Negru
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
1 999,00 Lei
1 799,00 Lei
Vizualizează-6%Cuptor incorporabil Bosch Seria 8 HBG7341B1, Electric, 71 l, 14 moduri de gatit, Display tactil TFT, DishAssist, EcoClean Direct, Air Fry, Grill, Convectie 3D, Home Connect, Clasa A+, Negru
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
4 699,00 Lei
4 399,00 Lei
Vizualizează-12%
Vizualizează-7%Cuptor electric incorporabil Electrolux KOFBH39H Seria 700, 72 l, Grill, TFT, Clasa A+, Negru cu insertie inox
În stoc
2 849,00 Lei
2 649,00 Lei
