Cuptor incorporabil Whirlpool AKZ9 6230 IX, Electric, 73 l, Multifunctional, Autocuratare catalitica, Grill, Clasa A+, Inox
Cuptor incorporabil Whirlpool AKZ9 6230 IX, Electric, 73 l, Multifunctional, Autocuratare catalitica, Grill, Clasa A+, Inox
Sistem cu functie de autocuratare catalitica
Scapati usor de murdarie
Acest cuptor Whirlpool este accesorizat cu panouri catalitice cu autocuratare, cu un finisaj special, microporos, conceput pentru a absorbi grasimea si murdaria.
– Ciclu de autocuratare eficient.
Panourile catalitice absorb toata murdaria si resturile mici, rezultate dupa fiecare preparare, si le transforma in cenusa
– Curatare fara efort
Procesul de curatare manuala este redus la colectarea cenusii cu o laveta umeda, restul este facut de cuptor


Cook3
Gatitul a 3 preparate in acelasi timp nu mai este o problema
Functia Cook3 ofera un nivel exceptional de flexibilitate permitand coacerea a pana la 3 preparate in acelasi timp, fara a exista riscul de a amesteca gusturile si aromele produselor.
– Nu trebuie sa-ti petreci intreaga zi in bucatarie.
Prepara simultan 3 feluri pentru pranz!
– Economisire considerabila de energie.
Nu trebuie sa pornesti cuptorul de mai multe ori
– Calitate neegalata la coacere.
Toate preparatele tale isi vor pastra gustul si savoarea, datorita incalzirii uniforme a interiorului cuptorului si asigurarii circulatiei continue a aerului
SoftClosing
Inchidere silentioasa si lina
Datorita sistemului SoftClosing, usa cuptorului se va inchide singura, fara efort.
– Inchidere lina si fara zgomot, doar cu o apasare usoara asupra usii.
– Asigura inchiderea in siguranta a usii cuptorului.


Ghidaj telescopic 1 nivel
Acces usor si in siguranta la preparate, in timpul gatirii
Acum poti ajunge usor, si in siguranta la preparatele tale, in timp ce acestea se afla in cuptor. Datorita sinelor telescopice nu mai este nevoie sa-ti introduci mainile in interior – este suficient sa culisezi tava spre exterior.
- Gatire mai usoara
verifica preparatele sau asezoneaza-le in afara cuptorului, si pune-le inapoi
- Siguranta inainte de toate
nu mai trebuie sa-ti faci griji cu privire la scaparea unei tavi grele, sau riscul de a te arde, deoarece sinele telescopice sunt concepute pentru repozitionarea tavilor fara efort
Ready2Cook (Tasta)
Economie imbatabila de timp si energie
Gatire mai rapida, datorita functiei care permite atingerea temperaturii dorite fara preincalzire.
– Cuptor pregatit fara preincalzire.
Aceasta functie utilizeaza un sistem puternic de convectie care permite atingerea rapida a temperaturii dorite, fara preincalzire
– Prietenos cu mediul inconjurator prin reducerea emisiilor de dioxid de carbon, datorita economisirii de energie, cu pana la 20%, si de timp, cu pana la 25%

| PRODUCATOR | |
| Marca | Whirlpool |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip cuptor | Cuptor standard |
| Tip alimentare | Electricitate |
| Design | Clasic |
| Tip inchidere usa | Amortizata |
| Material usa | Sticla |
| Tip panou de comanda | Electronic |
| Deschidere usa | Verticala |
| Culoare | Argintiu |
| Material | Inox |
| Material interior | |
| DIMENSIUNI | |
| Inaltime | 59.5 cm |
| Latime | 59.5 cm |
| Adancime | 56.4 cm |
| Dimensiuni spatiu incastrare | 56 x 55 x 58.5 cm |
| Greutate | 35 Kg |
| Lungime cablu | 130 cm |
| CARACTERISTICI TEHNICE | |
| Eficienta energetica | Clasa energetica A dintr-o gama de la A+++ la D |
| Capacitate | 73 l |
| FUNCTII SI ACCESORII | |
| Autocuratare | Catalitica |
| Functii de gatire | Grill Dezghetare Coacere |
| Functii | Timer |
| Numar programe | 15 |
Păreri
Produse similare
Vizualizează-21%
Vizualizează-19%Cuptor incorporabil Bosch HBF153BB0, EcoClean, 3D Hotair, 60 cm, Negru
Vizualizează-19%Cuptor incorporabil Zanussi ZOPED6XN, Electric, 72 l, Autocuratare pirolitica, SteamBake, Display electronic, Grill, 10 functii, Clasa A+, Inox antiamprenta
Vizualizează-16%Cuptor încorporabil , multifuncțional, Bosch HBA234EB3, 60 x 60 cm, Negru,
Vizualizează-15%Cuptor incorporabil Beko BBIM12300XMPSEF, Electric, 72 l, Autocuratare pirolitica, FlexiCrisp, RecycledNet, AEROperfect, SteamShine, Grill, LED display touch control, 3D Cooking, Rafturi telescopice, Clasa A+, Inox
Vizualizează-10%Cuptor incorporabil Beko BBIM13300XMPSEF, Electric, 72 l, Autocuratare pirolitica, FlexiCrisp, AEROperfect, RecycledNet, SteamShine Cleaning, Rafturi telescopice, SoftClose door, Grill, 3D Cooking, Clasa A+, Negru
Vizualizează-6%Cuptor incorporabil Bosch Seria 8 HBG7341B1, Electric, 71 l, 14 moduri de gatit, Display tactil TFT, DishAssist, EcoClean Direct, Air Fry, Grill, Convectie 3D, Home Connect, Clasa A+, Negru
Vizualizează-12%
