Hota incorporabila telescopica Bosch DFS067A50, Putere de absorbtie 400 mc/h, 60 cm, 3 trepte de putere + Turbo
1 799,00 Lei
1 499,00 Lei
Stoc epuizat
Hota incorporabila telescopica Bosch DFS067A50, Putere de absorbtie 400 mc/h, 60 cm, 3 trepte de putere + Turbo
| PRODUCATOR | |
| Marca | Bosch |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Utilizare | Rezidential |
| Design | Telescopica |
| Tip panou de comanda | Electronic |
| Material filtru | Aluminiu |
| Numar becuri | 2 |
| Tip lumina | LED |
| Material | Inox |
| Culoare | Argintiu |
| CARACTERISTICI TEHNICE | |
| Debit minim de aer absorbit | 220 m³/h |
| Debit maxim de aer absorbit | 740 m3/h |
| Nivel zgomot | 55 dB |
| Trepte putere | 3 |
| Numar motoare | 2 |
| Putere | 146 W |
| EFICIENTA SI DURABILITATE | |
| Eficienta energetica | Clasa energetica B dintr-o gama de la A+++ la F |
| Eficienta iluminare | Clasa A |
| Eficienta filtrare grasime | Clasa B |
| Consum anual energie | 35.3 kWh |
| DIMENSIUNI | |
| Inaltime | 42.6 cm |
| Latime | 59.8 cm |
| Adancime | 29 cm |
Păreri
Produse similare
Vizualizează-25%Hota incorporabila telescopica Heinner HTCH-F400IX, Putere de absorbtie 358.4 mc/h, 1 motor, 60 cm, Inox
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
399,00 Lei
299,00 Lei
Vizualizează-17%Hota incorporabila Samus HS6030TX , 1 motor, Inox
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
299,00 Lei
249,00 Lei
Vizualizează-18%Hota incorporabila telescopica Beko HNT61630X, Putere de absorbtie 659m3/h, 60 cm, Inox
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
1 099,00 Lei
899,00 Lei
Vizualizează-15%Hota telescopica BEKO CTB6250B, 420m3/h, 140W, 1 motor, negru
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
649,00 Lei
549,00 Lei
Vizualizează-18%Hota traditionala Hansa OSC5211IH, Putere de absorbtie 200 mc/h, 50 cm, Inox
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
399,00 Lei
329,00 Lei
Vizualizează-21%Hota incorporabila telescopica Bosch DFM064W54, Putere de absorbtie 388 mc/h, 60 cm
În stoc
1 199,00 Lei
949,00 Lei
Vizualizează-13%Hota incorporabila telescopica Heinner HTCH-F400WH, Putere de absorbtie 358.4 mc/h, 1 motor, 60 cm, Alb
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
399,00 Lei
349,00 Lei
Vizualizează-17%Hota incorporabila telescopica Hansa OTS6251IH, Putere de absorbtie 429 m3/h, 2 motoare, 60 cm, Inox
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
579,00 Lei
479,00 Lei
