Aspirator cu sac Heinner HVC-MGRY1400-V2, 700 W, Filtru HEPA, 3 l, Tija metalica telescopica, Gri metalizat
319,00 Lei
249,00 Lei
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
Aspirator cu sac Heinner HVC-MGRY1400-V2, 700 W, Filtru HEPA, 3 l, Tija metalica telescopica, Gri metalizat
| PRODUCATOR | |
| Marca | Heinner |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Material tub | Metal |
| Emisii de praf | Clasa A |
| Functii | Variator de putere Derulator automat cablu |
| Adancime | 43 cm |
| Latime | 31 cm |
| Inaltime | 24 cm |
| Greutate | 2.6 Kg |
| Culoare | Gri |
| FILTRARE & ACCESORII | |
| Tip sac | Textil |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Accesorii incluse | Perie standard Accesoriu pentru spatii inguste |
| SPECIFICATII TEHNICE | |
| Putere | 700 W |
| Putere de aspirare | 170 W |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Nivel zgomot | 76 dB |
| Capacitate colectare | 3 l |
| Lungime cablu | 5 m |
| Raza de operare | 7.5 m |
Păreri
Produse similare
Vizualizează-17%
Vizualizează-17%
Vizualizează-17%
Vizualizează-18%Aspirator cu sac Heinner HVC-M700WH, operare silentioasa 69dB, filtru HEPA 12, perie ECO, putere 700W, putere de absorbtie 150W, sac textil 3L, Alb
Ultimele 2 produse (intreaba stoc)
449,00 Lei
369,00 Lei
Vizualizează-30%Aspirator cu sac Heinner HVC-MS700KP, 700W, 3 L, Variator putere, Silentios, Indicator sac plin, Maro
Ultimele 3 produse (intreaba stoc)
499,00 Lei
349,00 Lei
Vizualizează-33%
Vizualizează-20%
