Fier de calcat Philips Azur GC4532/20, 180 g, Talpa SteamGlide Plus, Decalcifiere Quick Calc Release, Alb/Bleu
Talpa SteamGlide este talpa premium Philips
Talpa SteamGlide este cea mai buna talpa Philips. Are o rezistenta sporita la zgariere, gliseaza excelent si este usor de curatat.


Jetul de abur de pana la 180 g indeparteaza rapid cutele persistente
Patrunde mai adanc in tesatura pentru a indeparta usor cutele persistente.
Debit de abur continuu, de pana la 45 g/min, pentru o indepartare optima a cutelor
Fluxul de abur continuu de pana la 50 g/min iti ofera cantitatea perfecta de abur pentru a indeparta eficient toate cutele.


Sistem de decalcifiere rapida pentru o curatare usoara a fierului tau de calcat
Decalcifiere rapida pentru o curatarea usoara a fierului tau de calcat si o performanta de lunga durata a aburului
2400 W pentru incalzire rapida si performanta deosebita
Asigura incalzire rapida si performante puternice pentru a termina rapid calcatul

| PRODUCATOR | |
| Marca | Philips |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Tip produs | Fier de calcat |
| Tip | Orizontal |
| Utilizare | Rezidential |
| Functii | Sistem Anti-picurare Anti-calcar Indicator luminos SteamGlide Plus |
| Culoare | Alb/Albastru |
| SPECIFICATII TEHNICE | |
| Putere | 2400 W |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Capacitate recipient apa | 300 ml |
| Material talpa | Ceramic |
| Debit abur (g/min) | 45 |
| Debit jet abur (g/min) | 180 |
| DIMENSIUNI | |
| Lungime cablu | 2 m |
| Greutate | 1.5 Kg |
Păreri
Produse similare
Vizualizează-20%Fier de calcat Heinner Lollitte HSI-2400LT, 2400 W, Talpa ceramica, Albastru
Vizualizează-18%Fier de calcat Heinner HSI-2400TQ, 2400 W, Talpa ceramica, Turquoise
Vizualizează-22%Fier de calcat Heinner Aquamarinne HSI-2400AQ, 2400 W, Talpa ceramica, bleu
Vizualizează-20%Aparat de calcat vertical cu abur Daewoo DGS1500PK, 1500 W, 280 ml, Abur 60 gr/min, Alb/Roz
Vizualizează-11%Aparat de calcat vertical cu abur Daewoo DGS1500P, 1500 W, 280 ml, Abur 60 gr/min, Alb/Mov
Vizualizează-25%Aparat de calcat vertical Heinner HGS-1600BK, 1630 W, rezervor detasabil 250ml, Negru
Vizualizează-25%Fier de calcat Tefal Express Steam FV2836E0, 2400W, jet de abur 165 g/min, abur variabil 0-35 g/min, 270 ml, Violet
Vizualizează-32%
