Fier de calcat Philips Azur GC4554/40, 220 g, Talpa SteamGlide Plus, Decalcifiere Quick Calc Release, Rosu
Talpa SteamGlide este talpa premium Philips
Talpa SteamGlide este cea mai buna talpa Philips. Are o rezistenta sporita la zgariere, gliseaza excelent si este usor de curatat.


Jetul de abur de pana la 220 g indeparteaza rapid cutele persistente
Patrunde mai adanc in tesatura pentru a indeparta usor cutele persistente.
Debit de abur continuu, de pana la 50 g/min, pentru o indepartare optima a cutelor
Fluxul de abur continuu de pana la 50 g/min iti ofera cantitatea perfecta de abur pentru a indeparta eficient toate cutele.


Sistem de decalcifiere rapida pentru o curatare usoara a fierului tau de calcat
Decalcifiere rapida pentru o curatarea usoara a fierului tau de calcat si o performanta de lunga durata a aburului
2500 W pentru incalzire rapida si performanta deosebita
Asigura incalzire rapida si performante puternice pentru a termina rapid calcatul

| PRODUCATOR | |
| Marca | Philips |
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Tip produs | Fier de calcat |
| Tip | Orizontal |
| Utilizare | Rezidential |
| Functii | Sistem Anti-picurare Anti-calcar Oprire automata |
| Culoare | Rosu |
| SPECIFICATII TEHNICE | |
| Putere | 2500 W |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Debit abur (g/min) | 50 |
| Debit jet abur (g/min) | 220 |
| DIMENSIUNI | |
| Lungime | 31.95 cm |
| Latime | 12.88 cm |
| Inaltime | 15.33 cm |
| Lungime furtun | 2 m |
| Greutate | 1.5 Kg |
Păreri
Produse similare
Vizualizează-35%Fier de calcat Philips EasySpeed GC1742/40, 2000 W, rezervor 220ml, 25 g/min, jet de abur 90g, talpa antiaderenta, glisor anticalcar, Rosu
Vizualizează-25%Aparat de calcat vertical Heinner HGS-1600BK, 1630 W, rezervor detasabil 250ml, Negru
Vizualizează-25%Fier de calcat Tefal Express Steam FV2836E0, 2400W, jet de abur 165 g/min, abur variabil 0-35 g/min, 270 ml, Violet
Vizualizează-32%
Vizualizează-25%
Vizualizează-13%
Vizualizează-25%Fier de calcat Heinner VelvetSeam HSI-2200PP, 2000-2400W, rezervor apa detasabil 190ml, talpa cu invelis ceramic, anti-picurare, mov
Vizualizează-30%
